Roman

Bir Milyon Güneş – Beth Revis – Online Kitap Oku

Bir Milyon Güneş / Evrenin Ötesi Serisi 2 / PDF – EUB / Sayfa: 424

Zamanın ve uzayın esiri Godspeed’de artık çılgınlıklar değil kaos var!

Godspeed adlı dünyanın en büyük uzay projesi olan uzay gemisi içerisinde yaşananların dozajı gittikçe artıyor. Serinin ilk kitabında erkenden uyandırılan Amy 3 aydır bu demir yığını duvarların arasında. Onu ayakta tutan ve cesaret veren Çırak tek umudu. Yalanları ve oyunları birlikte bastırdığı çırak geminin yönetimini ele geçirdi fakat halen kaos hüküm sürüyor halen bir iç karışıklı çıkabilir. Fakat ikilinin bir birine olan bağlılığı bunların üzerinden daha rahat gelmesini sağlıyor. Çırağın öğrendiği bir gerçek olayları iyice karıştıracak çünkü gemiyi terk etmek zorundalar ama nasıl? uzayın boşluğunda zamansız bir evrende nereye sığınılabilir?

Bir Milyon Güneş Hakkında

Godspeed yalanlarla besleniyordu,
Şimdi ise kaosla yönetiliyor.

Amy’nin uyandırılışının üzerinden 3 ay geçmişti. Onun için dünyadaki eski bildik yaşamı artık çok gerilerde kalmıştı. Nereye baksa uzay gemisi Godspeed’in tutsak edici duvarlarını görüyordu. Ama ümidini yitirmemişti: Artık Çırak geminin lideriydi ve hayallerini hayata geçirebilmekte özgürdü.

Ama Çırak gemiyle ilgili korkunç gerçeği öğrendiğinde o ve Amy yüzlerce yıl önce hazırlanmış bir bulmacanın parçalarını bir araya getirmek için zamana karşı bir yarışa girmek zorundalar. Bu zorlu yolda ilerlerken beraber çalışıyor olmaları onları birbirlerine yaklaştırırken gemide büyüyen kaos ise uzaklaştırmakta.

Bu kez Revis’in ustalıkla ördüğü tüm gerilim, aksiyon, romantizm, yalanlar ve birleştirilen bulmacanın parçaları tek bir finale işaret ediyor: Gemiyi bir an önce terk etmek zorundalar.

Bu tehlikeli uçuşa devam etmeye hazır mısınız?

Bir Milyon Güneş Online Kitap Oku

Bir Milyon Güneş Online Kitap Oku

Alternatif

https://ekitap.org/kbb6oeqfr5r7.html

Benzer İçerikler

Adam Sandıklarımız – Tuba Ezici – Online Kitap Oku

yakutlu

Otomatik Portakal – Anthony Burgess Online Kitap Oku

yakutlu

Reyc – Asi Çakıltaşı – Binnur Şafak Nigiz – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy