Roman

Biz Devrimci Kadınlar – Elif Karatekin Online Kitap Oku

Biz Devrimci Kadınlar – Elif Karatekin ekitap

Biz Devrimci Kadınlar kitabı hakkında bilgiler:

Elif Karatekin'in Biz Devrimci Kadınlar isimli kitabı 93 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Onbin senelik sınıflı cemiyet tarihinde yanmış yıkılmış kadın, küllerinin altından temizlenerek çıkma çabası içinde yer aldıkça, var hanım bayan hareketinin birçoğu hanım bayan sorununa bilhassa ideolojik açıdan yürekli radikal eleştirisel bir bakışı getirmekten fazla uzak. Problem ya dar açıyla feminist bakışa ya da ekonomik boyutuyla taraf bir uğraş olarak kalıyor.
Kadının Sulh ve demokrasiyi geliştirmede rolünün kavranması için tür bilincinin süre gelenden değişik gelişmesi şarttır. Oluşturulan bütün sistemlerde şiddete en çok maruz kalmış kesim olarak kadının egemenlikli sistemi değiştirmek için gerekçeleri fazla daha fazladır. Çünkü sulh kadının işidir.
Özgürlük Ve bağımsızlığın toplumdan ya da erkeklerden alınamayacağı, sadece sık emekler sonucu içeriden gelişebileceğidir. Buna başarmada kendini güvende hissetmesi için kelepçe gibi kullandığı her çeşitli bağımlılıktan vazgeçmekle işe başlanmalıdır. şahsına inanan hanım bayan yetenekleri dışındaki hayallerle kendini aptal yerine koymaz. Güç işlerden çekilmez, gerçekçidir, ayakları yerdedir, kendini sever, kendini seven başkasını da sever.
Biz Devrimci Kadınlar Online Kitap Oku Biz Devrimci Kadınlar Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Elif Karatekin kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Harika Sürtük – Christina Lauren Online Kitap Oku

yakutlu

Gece Sesleri

yakutlu

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy