Roman

Gölge Ve Kemik – Leigh Bardugo Online Kitap Oku

Gölge Ve Kemik – Leigh Bardugo ekitap

Gölge Ve Kemik kitabı hakkında bilgiler:

Leigh Bardugo'nun Gölge Ve Kemik isimli kitabı 328 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Yorumcular yönünden tam not meydan fantastik ve romantik türdeki “Gölge Ve Kemik” okuyucularıda olabildiğince memnun etmişe benziyor. Konusuyla ve işleyişiyle olabildiğince değişik olan bir romana amade olun. Hiç bir şeyden habersiz bir genç kızın karşısına çıkan karanlıkların efendisi ona, dünyanın kaderinin onun ellerinde olduğunu söyleyince öykü başlar.
Onu tek geçmişi… istikbali ise bir yalnızca o kurtarabilir…
“Bekle!” diye sesimi yükselttim fakat o çoktan arkasını dönmüştü. Kolunu tuttum, bizi izleyenlerden gelen şaşkınlık dolu seslere aldırış etmedim. “Bir yanlışlık olmalı. Ben… düşündüğünüz gibi…” Yavaşça bana dönüp kolunu tutan elime aksi aksi bakınca sustum. Elimi çektim fakat öyle derhal arka adım atmayacaktım. “Ben düşündüğünüz şahıs değilim,” diye fısıldadım çaresizce.
Karanlıklar Efendisi azıcık daha yakınıma geldi, sadece benim duyabileceğim bir sesle, “Kim olduğunu bildiğini hiç sanmıyorum!” dedi.
“Zengin Fantastik öğelerle yapılmış bir dünya, büyüleyici kurgu ve sizi kendine bağlayan duygusal bir kanca gibi… Sayfaları çevirirken kendinizden geçecek, final sahnesinde bütün tahminleriniz yanlış çıkacak ve zirve noktasında alnınızdan vurulmuşa döneceksiniz!”
Horn Book Magazine
“Bu büyüleyici dünya, içinde bir hayli tuzak barındırıyor. Mitolojiyle süslenmiş ve inandırıcı karakterlerle güçlendirilmiş roman sarsıcı sürprizlerle heyecanı ve adrenalini zirveye ulaştırıyor. George R. R. Martin ve J. R. R Tolkien hayranlarına bilhassa tavsiye edilir.”
RT Book Reviews
“Baş döndüren, eşsiz bir dünyada beklenmedik sürprizleri olan muhteşem bir kitap. Fantastik roman severlerin gözdesi olacak.”
Library Journal
“Etkileyici betimlemelerle dolu, entrika ve zeka almaz büyülerle süslenmiş, içinde pek fazla sürpriz barındıran bu serüven tıpkı vakitte romantizm ile tehlikeli bir tutkuyu da bir arada sunuyor.”
Publishers Weekly
“Leigh Bardugo sihirli parmaklarıyla harika bir roman yaratmış. Karakterler olabildiğince gerçekçi, kurduğu dünya ise bir o kadar egzotik ve hareketli. Fantastik cins okuyucuları bu seriye bayılacaklar.”
Booklist
Gölge Ve Kemik Online Kitap Oku Gölge Ve Kemik Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Leigh Bardugo kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Ganga Kitap Özeti (Gülten Dayıoğlu)

yakutlu

Yaşamak

yakutlu

Kiralık Eş – Christine Bell – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy