$ s

Bozulan Yeminler – Sabrina Jeffries – Online Kitap Oku

Sabrina Jeffries / Bozulan Yeminler / PDF / Sayfa: 374

Stoneville Markisi oldukça soylu ve zengin bir ailenin en küçük erkek çocuğuydu. Plansız bir kaza sonucu ailesinin büyük bir bölümünü kaybeden Markisi bir daha hiç toparlanamadı. Aradan uzun yıllar geçmiş artık Markisi kocaman genç yakışıklı bir adam olu vermiştir. Yaşadığı olaylar ve yalnız başına büyümesi onu adeta bir başına buyruk hovardaya çeviri vermişti. Yalnız tüm mirasını elinde tutan büyükannesi onun evlemediği taktirde mirastan men ederek diğer 3 kuzenine pay edeceğini söylediğinde bizim kurnaz Markisi hemen bir plan yaptı. Sahte bir evlilik ile mirasını hak etmek isteyen Markisi’nin karşısına tesadüfen nişanlı bir kadın çıktı. Maria, evlilikten kaçan nişanlısının peşine düşmüştü ama kader onları Markisi ile karşılaştırınca kader oyununu oynamaya başladı.

Bozulan Yeminler Hakkında

On dokuz yıl önce meydana gelen trajik bir kaza Stoneville Markisi olan Oliver Sharpe’ın ailesinin yaşamlarına mal olur. Yakışıklı markinin hayatını bu olay ömrü boyunca etkiler ve onu skandallarla yaşayan pervasız bir adama dönüştürür. Büyükannesi Hetty, evlenmezse onu ve dört kardeşini aile mirasından mahrum bırakacağını söylediğinde ise, Oliver ona kendi tarzında karşılık vermeye karar verir. Şansına, Londra’da kayıp nişanlısını aramaya gelen Amerikalı bir güzel olan Maria Butterfield ile karşılaşır. Planı için kusursuz bir kadın bulduğunu düşünen Oliver’ın hesaba katmadığı tek şey ise, Maria’ya duyduğu şehvetle nasıl başa çıkacağı olacaktır.

Bozulan Yeminler Yorumlar

Canlı, kıpır kıpır, çarpıcı, çok çekici…Library Journal Bu roman, yazarın bütün yeteneğini sergilemesine olanak tanıyor: Zekâ dolu diyaloglar, akıllıca çizilmiş karakterler ve alev alev cinsel çekime sahip, birbirine son derece uygun başkahramanlar.

Booklist

Bozulan Yeminler Online Kitap Oku

Bozulan Yeminler .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Nefes Nefese Üçlemesi- Maya Banks – Online Kitap Oku

yakutlu

Batı Dusuncesinin Olusumunda Islam’ın Rolu

yakutlu

Pembe Fili Düşünme – Zeynep Selvili Çarmıklı – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy