Roman

Aşkın Baharına Uyanmak – Julia London – Online Kitap Oku

Julia London / Aşkın Baharına Uyanmak / PDF / Sayfa:

Mutlu Olmanın Hayalini Kuran İki İnsanın İmkânsız Aşkı.

Aşkın romantik ve hüzünlü yanını oldukça iyi aktarmış olan yazarın “Aşkın Baharına Uyanmak” adlı romanı.

Lauren iyi bir çocukluk geçirmiş olmasına rağmen aniden kaybettiği ailesinden sonra bir o kadar gençlik yılları işkenceye dönmüştür. Amcasının gözetimine verilen genç kız umursamaz ve sorumsuz amca Lauren’ni sevmediği bir adama verir. Bir kont olan bu adam çok geçmeden hayatını kaybedince tüm mirası genç kadına kalır fakat Lauren’in gözünde bile değildir tüm varlığı bırakarak eski evine döner. Diğer yandan ölen kontun kardeşi Alex’in de gözü hiç bir malda yada statüde yoktur. Ama zorla kont yapılan Alex oyunu kuralına göre oynamak zorunda kalır. Şimdi sıra birde imkansız aşk vardır!

Aşkın Baharına Uyanmak Hakkında

Hayatın zorluklarıyla erken yaşta tanışan Lauren, ailesini kaybettikten sonra sorumsuz amcasının baskısıyla zengin bir kontla evlenir. Kontun ölümüyle kendisine kalan mirasa bile dokunmayan Lauren her şeyi bırakarak evine döner, ancak geride bıraktıkları ona huzur vermemekte kararlıdır.

Kardeşinin ölümü üzerine dük olan Alex, kendi gibi olamadığı bir hayatı yaşamaya mecbur kalır. Ancak benimseyemediği bu hayata daha fazla dayanamayan Alex oyunun kurallarını bozmanın peşine düşer, bir de imkânsız aşkının…

Julia London hayranlık uyandıran üslubuyla âşık olmanın ne denli müthiş,büyüleyici aynı zamanda acı olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlatıyor.

Aşkın Baharına Uyanmak Yorumlar

“Bu kitabı okuduktan sonra yaşadığınız yoğun duygusallığın üstesinden gelmek için kendinize zaman vermelisiniz! Julia London’ın güçlü kalemi sizlere daha önce hiç hissetmediğiniz duyguları yaşatacak.”
Publishers Weekly

“Çok farklı iki insanı buluşturan tek neden, aşkın karşı konulmaz gücüdür. Aşkın Baharına Uyanmak bu gerçeği anlaşılabilir kılan etkileyici bir roman.”
Booklist

“Julia London’ın gerçeğe bürünen karakterleri, hayatlarındaki seçimleriyle okuyucuları kimi zaman hüzünlendirirken kimi zaman da gülümsetmeyi başarıyor.”
Romantic Times

Paylaşan: “Deniz”

Aşkın Baharına Uyanmak Online Kitap Oku

Aşkın Baharına Uyanmak Alternatif

Benzer İçerikler

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim

yakutlu

Anı Bahçesi – Rachel Hore

yakutlu

Aşk Peşinde Bir Yıl – Lori Nelson Spielman Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy