Roman

Buse Cinayeti – Mehmet Murat Somer – Online Kitap Oku

Mehmet Murat Somer / Buse Cinayeti / PDF / Sayfa: 272

Dünyada yazdığı polisiye kitaplarla isimi duyurmuş bir yazarımız olan “Mehmet Murat Somer” tarafından “Buse Cinayeti” adlı ekitap siz polisiye tutkunlarıyla. Uzun yıllardır bir travesti sevgilinizin olduğunu düşünün, bu durumdan oldukça memnunsunuz da fakat bir süre sonra hayat sizi siyasete itiyor orada büyük başarılar elde ediyorsunuz. Yakın zamanda başkanlık seçimlerinin favori adayısınız. Fakat bu durumu engelleyen insanların size bakış açısını değiştirecek farklı bir cinsel tercihiniz olduğu için sekteye uğraya bilir. Fakat bunun için sevgilinizi bırakırsanız sizi deşifre etmekle de tehdit ediyor. Siz ne yaparsınız? ya kariyerinizden vazgeçecek yada bir cinayet planı kuracaktınız..

Buse Cinayeti Hakkında

Çok önemli bir siyasi kişilik, uzun yıllar büyük bir aşkla bağlı olduğu travesti sevgilisinden ayrıldığında, onun kendisi ve kariyeri için bir tehlike arz etmesini nasıl engelleyebilir? Tabii ki, anıları ve mümkünse onu yok ederek.

ABD’den Tayvan’a onlarca ülkede yayınlanan ve dünya çapında yüzbinlerce hayranı oluşan Hop Çiki Yaya serisi polisiyeye getirdiği seksi ve yeni yaklaşımıyla okura benzersiz bir macera vaat ediyor… Dizi, gökkuşağı renklerindeki sırtlarıyla bir kez daha toplu halde sizlerle.

Buse Cinayeti Yorumlar

İstanbul’un Miss Marple’ı; tek farkla tvit etekler yerine üstüne yapışan deriler giyiyor.
-Daily Telegraph-

“Şaşırtıcı, eğlenceli; bu cinayet romanlarını sakın kaçırmayın.”
-Sunday Times-

“Bu kitaplar kapuçino gibi; üstteki köpük alttaki acı ve yoğun tadın üstünü örtüyor.”
-Val McDermid-

İşte Avrupa böyle olmalı: seksi, akıllı ve ortalama Başbakan eşinden daha iyi giysiler içinde. Türkiye sadece buradan ilerleyebilir.
-Stella Duffy-

Buse Cinayeti Online Kitap Oku

Alternatif

Buse Cinayeti Online Kitap Oku

Alternatif 2

Buse Cinayeti Turbo Online Kitap Oku

Paylaşan “Levent“

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup/

Benzer İçerikler

Bırak Beni – Gayle Forman – Online Kitap Oku

yakutlu

Karşılıksız Aşk – Gregory Dart Online Kitap Oku

yakutlu

Doğum Lekesi Serisi – Caragh M. O’Brien – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy