Roman

Kararsız Gelin – Lucy Gordon – Online Kitap Oku

Lucy Gordon / Kararsız Gelin / PDF / Sayfa: 145

Helen evlilik çağına geldiği için ailesi bu kızın evlenmesi konusunda ısrarcıdır. Bunun üzerine bir sürü talip bulunan güzel kız kimseyi beğenmez. Özelikle İtalyan erkelerinden çapkın olduklarından dolayı hiç haz almaz. Fakat bir gün karşısına çıkan Lorenzo onun aklını başından alır. Bu sırada Lorenzo’nun ailevi sorunları vardır, Halen Lorenzo’ya destek olmak için onunla şehir dışına gider. Bu süreçte o kadar çabuk bir birlerine ısınırlar ki evlilik masasında bulu veriler kendilerini. Fakat son anda Helen’in öğrendiği korkunç sır nikah masasını oracıkta terk etmesine neden olur. Fakat bilmediği şeyler vardır..

Kararsız Gelin Hakkında

Ailesinin tüm ısrar ve çöpçatanlığına rağmen İtalyan bir erkekle evlenmek istemeyen Helen, Lorenzo ile tanıştıktan sonra bu fikrinden yavaş yavaş vazgeçmeye başlamıştır.
Arkadaşlıkla başlayan ilişkileri kısa sürede aşka dönüşmüştür.
Lorenzo’nun annesinin hastalığı nedeniyle onunla birlikte
İtalya’ya giden Helen, daha ne olduğunu anlayamadan kendini düğün hazırlıkları içinde bulur.
Düğünden önce öğrendiği bazı gerçekleri Lorenzo ile konuşma fırsatı bulamayan Helen, evliliği gerçekleştiremeyeceğine karar verir ve kiliseyi terkeder.

Kararsız Gelin Online Kitap Oku

Kararsız Gelin Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Şeytanın Labirenti – John Saul Online Kitap Oku

yakutlu

Ebu’l-Ala El-Ma’arri

yakutlu

Elveda Sevgilim – Alyson Richman Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy