Roman

Büyük İskender Serisi – Valerio Massimo Manfredi – Online Kitap Oku

Valerio Massimo Manfredi / Büyük İskender Serisi / PDF – EPUB / Sayfa: 3 eKitap

  1. 1 – Makedonya’dan Anadolu’ya
  2. 2 – Anadolu`nun Kapıları
  3. 3 – Dünyanın Hakimi

Efsane kral İskender, halen adına filmler, romanlar ve heykeller yapılan dünya tarihine oldukça büyük bir yön veren. Halen yaşadığımız modern dünyanın bile alt yapısını atan genç adam. Evet henüz 20 yaşında biriydi o. O yaşlarda kim kral olsa önce kendi eğlencesine bakar, zevkine sefasına düşerdi ama Büyük İskender’in hedefleri başkaydı. Hiç bir kadın onun hedeflerinin sonunda ki aşktan büyük değildi. Onun amacı dünyayı fetih etmekti! Tam 3 ciltten oluşan Büyük İskender’in başından sonuna olan tüm hayatını etkileyici bir yazarın etkileyici betimlemeleriyle okuyabilirsiniz.

Büyük İskender Serisi Hakkında

Hırslı, zeki, gözü pek, tanrı kadar güzel bir genç adam ve uçsuz bucaksız bir imparatorluk. Büyük İskender İ. Ö. 356 yılında Makedonya’da bir kralın oğlu olarak doğdu, 20 Yaşında tahta çıktı, Batı’da Yunan yarımadasından Doğu’da Hindistan’a kadar fethedilmedik ülke bırakmadı, Anadolu’yu kuzeyden güneye, batıdan doğuya Pers egemenliğinden kurtarıp kendine bağladı ve bugünün uygar dünyasının ilk temellerini attı. Daha yaşarken efsane olmuştu, öldükten sonra da tüm zamanların en etkileyici kralı olarak bilindi. İnsanlar üzerinde müthiş bir etkisi vardı; kadınlarla ilişkilerinde de sözü geçen taraf hep o oldu, hem annesiyle olan ilişkisinde hem de sevgilileriyle….

Ünlü yazarın 3 kitaplık artık baskısı olmayan e-kitap kopyalar ciddi emek var.

Paylaşan “Efgan Bakara”

Büyük İskender Serisi Online Kitap Oku

Büyük İskender Serisi Online Kitap Oku

Tek Link Turbo Alternatif

Büyük İskender Serisi PDF ve EPUB İndir

Benzer İçerikler

Turk Islam Dusuncesi Tarihi

yakutlu

Düş Batımı

yakutlu

Zar Adam – Luke Rhinehart Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy