Roman

Çarşambaya Kadar Eşim Ol – Catherine Bybee – Online Kitap Oku

Catherine Bybee / Çarşambaya Kadar Eşim Ol / PDF / Sayfa: 256

Blake adında bir adam ailesinin koyduğu şartlar üzerine mirası kaçırmamak adına bir çöpçatanlık şirketine baş vurur. En geç çarşambaya kadar bir kişiyle nikahlaması şarttır. Bu şirketin başında ki kişi Samantha’dır. Samanta hep başkaları için çöpçatanlık aracılığı yapmış bir kadındır. Fakat Blanke onu görür görmez eşleştirileceği kişinin kendisi olmasını ister. Başlarda bu teklife hemen hayır dese de bunun karşılığında alacağı yüklü para dayanılmazdır. Artık evlenmiş olasalar da tabi ki bu sahte evliliğin kuralları vardır. Blake bu kuralları yıkmak istemekte, bu duruma Samantha karşı koyabilecek midir.

Çarşambaya Kadar Eşim Ol Hakkında

Yedi Gün, Yedi Düğün

Blake Harrison
Zengin, kraliyet mensubu, çekici… Ve en önemlisi çarşamba gününe kadar evlenmesi gerekiyor. Blake evlilik konusunda ona yardımcı olması için bir işadamı olduğunu sandığı Sam Elliot’a başvuruyor. Ama güzel, enerjik ve baştan çıkarıcı bir sesi olan Samantha Elliot’la karşılaşıyor.

Samantha Elliot
Bir çöpçatanlık şirketi sahibi olan Samantha evlenecekler listesinde değil… Ta ki Blake ona bir yıllık evlilik sözleşmesi için on milyon dolar teklif edene dek. Ve bu teklifte uygunsuz bir niyet yok. Bu para, bakımevinde kalan kardeşinin masraflarını karşılayacak. Samantha’nın tek yapması gerekense yeni kocasına karşı hissettiği çekimi kendine saklamak ve onunla ilişkiden kaçınmak.

Ama Blake’in öpücükleri ve çekiciliği Samantha’nın karşı koyamayacağı kadar güçlü. Samantha ve Blake her şeyiyle düşünülmüş bir evlilik sözleşmesi imzalıyorlar. Bu sözleşmede aşk yok ama bilirsiniz, aşk zaten sınır tanımaz.

Çarşambaya Kadar Eşim Ol Hakkında Yorumlar

“Çarşambaya Kadar Eşim Ol eğlenceli ve ateşli bir aşk romanı. Bu kitap, sürekli ağız dalaşında olan muhteşem kahramanlarıyla çok komik, sıra dışı ve özel.”
-Booklist-

“Catherine Bybee, bu romanıyla eğlenceli ve iyi zaman geçireceğiniz bir okuma deneyimi sunuyor.”
-Tell Me a Story-

“Sam ve Blake’in arasındaki kimya her yere bulaşıyor, her yüreğe işliyor.”
-Coffee Time Romance-

Çarşambaya Kadar Eşim Ol Online Kitap Oku

Çarşambaya Kadar Eşim Ol .

Benzer İçerikler

İlişkiler – Rainbow Rowell – Online Kitap Oku

yakutlu

Otuz Bir Buçuk Pişmanlık – Denise Grover Swank – Online Kitap Oku

yakutlu

Ramses, Kadeş Savaşı Kitap

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy