Roman

Neden Aşık Oluyoruz? – Lucy Vincent – Online Kitap Oku

Lucy Vincent / Neden Aşık Oluyoruz? / PDF – EPUB / Sayfa: 125

Aşk! dünyada onca duygu ve deneyim varken neden bu aşk böyle üstünlük kurabiliyor. Neden birine, birilerine, bir şeye aşk duyarız. İşte yazarımız uzun bir araştırmadan sonra aşkın içini dışına çıkaran bir kitap hazırlamış. Aşkın son bulunan bilimsel olgularından tutunda duygusal duygu durum analizlerine kadar bir çok konuya deyiniyor. Bununla da yetinmeyen yazar aşkın bize getiri ve götürülerini de güzele anlatırken örnek ve hikayelerle süslüyor.

Neden Aşık Oluyoruz? Hakkında

Aşkın sırrı nihayet çözüldü!
Yaşayanlar bilir: Hayatımız olağan seyrinde sürüp giderken, bir gün her şey alt üst oluverir. Artık ne eskisi gibi düşünebiliyoruz, ne de dünyaya eskisi gibi bakabiliyoruzdur… İşte o en muhteşem sihir gerçekleşmiş, insanın başına gelebilecek en güzel, en esrarengiz şey bizim de başımıza gelmiştir: Âşık olmuşuzdur.
Peki aşk denen sihirli olayın nasıl ve neden gerçekleştiğini merak ettiniz mi hiç? Örneğin neden belli kişilere daha fazla yakınlık duyarız? Âşık olduğumuzda neden yeniden doğmuş gibi hissederiz? Aşk denen bu benzersiz olay nasıl gerçekleşiyor? İnsanın zihninde ve bedeninde ne tür dönüşümler oluyor?
Bütün bu soruların cevabı ve daha fazlası elinizdeki kitapta… Neden Âşık Oluyoruz?’da Lucy Vincent bilimsel araştırmalardaki en son gelişmeleri de göz önüne alarak adeta aşkın içyüzünü gözler önüne seriyor. Hem aşkın pek farkında olmadığımız yönlerini, tuzaklarını, “işleyişi”ni, hem de hiç tükenmeyen büyüsünü, nükteli yanlarını son derece akıcı bir dille ortaya koyuyor.
Neden Âşık Oluyoruz?’da herkes için bir şeyler var: Hem aşkı tatmış olanlar için, hem de aşk henüz kapısını çalmamış olanlar için.
Kim bilir, belki de bu kitabı bitirdiğinizde…

Neden Aşık Oluyoruz? Online Kitap Oku

Neden Aşık Oluyoruz? Online Kitap Oku

Neden Aşık Oluyoruz? Alternatif Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Bostwick – Marie Bostwick – Online Kitap Oku

yakutlu

Nefes Nefese – Ayşe Kulin Online Kitap Oku

yakutlu

İnanna – Murat Tuncel – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy