OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Carlos Ruiz Zafon / Cennet Mahkumu / Pdf Epub / Sayfa: 304
Carlos Ruiz Zafon – Cennet Mahkumu
Üçlemenin en güzel kitaplarından biri olan Meleğin oyunu‘nu okumadıysanız buradan indirebilirsiniz. Cennet mahkumu  da aynı heyecan ve gizem ile devam ediyor. Sene 1957 Barselona’nın sakin ve güzel bir mahallesinde Noel heyecanı başlamış insanlar kutlamalar için hazırlık yapıyordur. Daniel ve ailesi de bu mutlu gün için hazırlık yapıyor yakın zamanda bir oğulları olduğu için de çifte kutlama yapmak istiyorlardır. En yakın arkadaşları Fermin de evlenmek üzeredir, kısaca onlar için o gün hayatlarının en mutlu günü denebilirdi fakat!
Birden bire ortaya çıkan gizemli bir yabancı tüm bu mutluluğu alt üst ederek hayatlarını kabusa çevirecek haberi verir 20 yıllık korkunç bir sırrı açıklamak için onları tehdit eder. Daniel ve Fermin bu sırrı çözmek için yola çıkarlar ailelerini bir felaketten kurtarmak ve sırrı açığa çıkararak kendilerini bir daha rahatsız etmemek için bunu yapmak zorundadırlar.
üçlemenin diğer kitabı olan Rüzgarın Gölgesi şuan yükleme sırasına koydum en geç yarına yüklenecek sitemize böylece bu güzel üçlemeyi de sitemize katmış olacağız gizem suç türünü sevenler diğerleri için de şans verilmesi gereken kitaplardır keyifle okumanız dileği ile.
Cennet Mahkumu eKitap oku
Cennet Mahkumu online kitap oku
0Aşk0Keyifli0Üzgün0KakaOyladığın için saol ;)!

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku