Roman

Numaran Bende Var – Sophie Kinsella – Online Kitap Oku

Sophie Kinsella / Numaran Bende Var / PDF / Sayfa: 452

Eğleneli kafanızı dağıtacak film tadında bir romantik komedi okumak isterseniz “Numaran bende var” romanı aradığınız kitap olabilir. Poppy adında uçarı biz kız nişanlanmış ve kocasından 300 yılık önemli aile yadigari bir yüzük almıştı. Bir gün Poppy arkadaşlarıyla bir otelde kafa dağıtırken yüzüğünü kaybedi vermişti. O kafayla çokta olayın önemini kavrayamayan Poppy onun yerine bir telefon bulmuştur. Kendine geldiğinde çılgına dönse de ellerini evlilik gününe kadar saklamaktan başka yapabileceği bir şey yoktu. Bu sırada meraklı Poppy bulduğu telefonun özel mesajların ve resimlerini kurcalamaya koyuldu. İşte bu merakı onun başına iş açacaktı. Roxton adında bir iş insanın telefonuydu ve o telefonu tüm sırlarıyla geri almak istiyordu!

Numaran Bende Var Hakkında

Bravo bana! Kaybettim 🙁 Şu dünyada kaybetmemem gereken tek şeyi kaybettim. Nişan yüzüğümü! Magnus’un üç nesillik aile yadigarı.

Ve şimdi, tam da annesiyle babasının döndüğü gün kaybettim. Kaybetmek için o günü buldum. Derin derin nefes al, Poppy.

Olumlu düşün 🙂

Bir hayır yemeğinde kızlarla iki kadeh şampanya devirdikten sonra Poppy’nin hayatı bir anda tepetaklak oldu. Yalnızca nişan yüzüğünü kaybetmekle kalmadı, arkasından yaşanan panikte cep telefonundan da oldu. Titrek bacaklarla otelin lobisinde dört dönerken, bir çöp kutusunda terk edilmiş bir telefon buldu. E, mal bulanındır demişler! Artık otele bir numara bırakabilirdi. Kaderinde vardı demek ki!

Tek sorun şuydu ki, telefonun sahibi iş adamı Sam Roxton, onunla aynı fikirde değildi. Cep telefonunu geri istiyordu ve Poppy’nin, tüm mesajlarını okumasından ve özel hayatına burnunu sokmasından hiç hoşlanmamıştı. Üstüne üstlük yüzüğü bulana kadar Poppy’nin tek elle idare etmesi gerekecekti (!) Düğün hazırlıkları, Sam’in geçici asistanlığı vazifesi ve başına bizzat açtığı türlü belalar yüzünden işler iyice karışacaktı.

Numaran Bende Var Online Kitap Oku

Numaran Bende Var Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Ay Çöreği – Zeynep Sahra Online Kitap Oku

yakutlu

Bana İkimizi Anlat – Ahmet Batman – Online Kitap Oku

yakutlu

The 100 Serisi – Kass Morgan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy