Roman

Cennete Bir Bilet – Gaby Hauptmann – Online Kitap Oku

Gaby Hauptmann / Cennete Bir Bilet / PDF / Sayfa: 286

Clara kızıyla tatil için gittiği Mayorka’da sanki şimdiye kadar aradığı aşkı ve huzuru bulmuştu. Üstelik kızı Katie’de kendine iyi bir arkadaş edinmiş iyi vakit geçiriyordu. Andres uzun zamandır burada yaşıyordu ve okyanusun yanında aldığı bir restoranı dekore ederek yakında hizmete açacaktı. Clara ve Andres bu tatilde oldukça yakınlaşmış ve birbirlerinden hoşlanmıştı. Şimdi Clara artık burada kalmayı kafasına koymuştu derken Andres’in açacağı işletmede çalışmak üzere baş vuran ve işe alınan seksi Maria işleri karıştırmaya başladı. Çünkü bu kadına karşı koyabilecek oldukça az erkek vardır. Şimdi Clara pes mi edecek yoksa savaşacak mı ?

Cennete Bir Bilet Hakkına

CENNETE BİR BİLET, büyülü bir atmosferde geçen ve okuyanın yüreğini ısıtacak bir aşk romanı.
Bütün erkekler aynı…
Öyleyse aşk neden hep sürpriz yapar?

Clara, Mayorka’da kalmak istiyordu, bundan emindi! Küçük kızı Katie en iyi arkadaşını bulmuştu bile ve Clara’nın Andres’e olan aşkı tüm endişelerini yok ediyordu. İspanyol adam sanki bir rüya gibiydi, nazik ve tutkuluydu. Clara onunla birlikte Amici Miei restoranını baştan aşağıya yenilemek istiyordu. Ta ki üzerinden dişilik akan yeni aşçı Maria Jose ortaya çıkana kadar! Clara, Andres’in de nefsine hakim olamadığını düşünüyordu ve buna daha fazla seyirci kalamazdı.

Cennete Bir Bilet Online Kitap Oku

Cennete Bir Bilet Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Fizik – Kullanım Kılavuzu – Michael Brooks – Online Kitap Oku

yakutlu

Parist e Balay – Jojo Moyes – Online Kitap Oku

yakutlu

Güneşin Öptüğü Kız – Şeyma Demir – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy