Roman

Sakkara’nın Kumları – Glenn Meade Online Kitap Oku

Sakkara'nın Kumları – Glenn Meade ekitap

Sakkara'nın Kumları kitabı hakkında bilgiler:

Glenn Meade'in Sakkara'nın Kumları isimli kitabı 572 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Kasım 1943. İkinci Dünya Savaşı’nın tüm hızıyla sürdüğü günler. Adolf Hitler, görülmemiş cüretkârlıkta bir vazife verir adamlarına: Müttefiklerin Avrupa’yı istilası konulu saklı bir konferans için Kahire’ye gidecek olan Amerikan Başkanı Franklin D. Roosevelt ile İngiltere Başbakanı Winston Churchill’in öldürülmesi; zira böyle bir istila gerçekleşirse Almanya bir anda yenilgiye uğrayacaktır.
Hitler’in Verdiği bu tehlikeli misyonu yerine getirebilecek yalnızca bir şahıs vardır: Binbaşı Johann Halder, Almanların saklı istihbarat örgütü Abwehr’in en parlak, en gözü pek adamlarından biri. Yanında deneyimlilerden oluşan bir ekip ve genç ve güzel Mısırbilimci Rachel Stern’le beraber yola çıkan Halder, Kahire’ye giderken amansız bir çölde zamana karşı yarışmak zorundadır. Ya verilen misyonu zaferle yerine getirecek ya da hem kendi hayatını kaybedecek hem de oğlu ölebilecektir.
Bu Planı öğrenen Amerikan saklı istihbarat örgütü en iyi elemanlarından biri olan Yarbay Harry Weaver’ı, Halder’i ve ekibini avlayıp yok etmekle görevlendirir. Ancak hem Weaver hem de Halder ve Rachel Stern için laf konusu olan sadece savaşın dengesi ve Müttefik liderlerin hayatları değildir, ölüme kadar giden çılgınca bir yarışta sınanan aşk ve arkadaşlıktır da.
Sakkara'nın Kumları Online Kitap Oku Sakkara'nın Kumları Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Glenn Meade kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Günah Keçisi – Rene Girard – Online Kitap Oku

yakutlu

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz – Melisa Kesmez – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Çapkına Vuruldum – Sabrina Jeffries – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy