Roman

Değişim Rüzgarı – Stefan Zweig Online Kitap Oku

Değişim Rüzgarı – Stefan Zweig ekitap

Değişim Rüzgarı kitabı hakkında bilgiler:

Stefan Zweig'in Değişim Rüzgarı isimli kitabı 271 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Birinci Dünya Savaşını izleyen yıllarda, Avusturya'nın bir köyündeki postanede memur olarak amel bulan Christine Hoflehner'in önünde, renksiz ve yoksulluk dolu bir hayat uzanmaktadır. Ancak Amerika'daki akrabalarından aldığı bir name tekdüze yaşamından çekip alır onu. Çalışmayı ve yoksulluğu tanımayan bir dünyada, lüks bir otelde tatil geçirmeye çayır edilmektedir. Otelde önceleri asil ve zengin biri sanılsa da sonradan asıl kimliği ortaya menfaat ve değişim rüzgarları Christine'yi alıp yeniden artık katlanamadığı eski tekdüze, küçük, fukara dünyasına sürükler. Ne mevcut ki, bu eski dünyasında tanıştığı Ferdinand ona yepyeni ufuklar açacaktır. Stefan Zweig' ın Değişim Rüzgarı adıyla Türkçede ilk defa yayımlanan bu romanı, ölümünden sonra terekesinde bulunmuştur.
Değişim Rüzgarı Online Kitap Oku Değişim Rüzgarı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Stefan Zweig kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Felsefe Yüzüğü Serisi – Morgan Rice – Online Kitap Oku

yakutlu

Mulk ve Hilafet & Tarih Felsefesi Acısından

yakutlu

Süleyman’ın Anahtarı – Jose Rodrigues Dos Santos – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy