Roman

Derin Sular – Robert Bryndza – PDF ve ePUB İndir

Robert Bryndza / Derin Sular / PDF – EPUB / Sayfa: 392

Jessica Collins adında küçük kız çocuğu bundan 27 sene önce ortadan kaybolu vermişti. Bu durum karşısında Collins ailesi büyük bir yıkım ve parçalanma yaşadı. Fakat tüm araştırmaya rağmen bir türlü bulunamayan Jessica dosyası kapandı. Ta ki aradan geçen seneler sonra Erika Foster adında ki bir dedektif, uyuşturucu çetesinin mallarını nehrin altına sakladığını öğrenene kadar. Fakat Erika sadece uyuşturucu balyalarını değil aynı zamanda eski bir zaman önce öldürülmüş bir cesetin de kalıntıların buldu. Evet bu ceset küçük Jessica’dan kalan kemiklerdi. Şimdi Erika’nın yeni bir davası vardı hemde geçmişten gelen oldukça tehlikeli bir dava..

Derin Sular Hakkında

Kızın cansız bedeni suya hızla gömüldü. Suyun altında yıllarca hiç kımıldamadan, rahatsız edilmeden kalacaktı fakat suyun üzerinde, kuru topraklarda kâbuslar daha yeni başlıyordu.

Dedektif Erika Foster üzerinde çalıştığı narkotik suç dosyasıyla ilgili, Londra’nın dışında kullanılmayan bir taş ocağına gizlenmiş büyük bir kanıtla ilgili ipucu aldığında, göletin araştırılmasını istemişti. Uzun süren uğraşlar sonunda uyuşturucu paketi bulunmuştu fakat küçük bir kız çocuğuna ait kemikler de ortaya çıkmıştı.

Bulunan kemiklerin yedi yaşındaki Jessica Collins’e ait olduğu kısa süre içerisinde tespit edilmişti. Yirmi altı yıl önce gazete manşetlerine çıkmış, kayıp kıza.

Şimdi Erika’nın karşısında yirmi altı yıldır çözülememiş bir dosya, parçalanmış Collins ailesi ve olayı çözmekte başarısız olan eski dedektif Amanda Baker vardı.

Birileri bir şeyler gizliyordu. Birileri bu olayın çözülmesini istemiyordu ve Erika’nın gerçeğe ulaşmaması için her şeyi yapmaya hazırdı.

2 milyondan fazla satan Buzdaki Kız ve Gece Avı romanlarının yazarından nefes kesecek yepyeni bir hikâye.

Derin Sular Online Kitap Oku

Derin Sular Online Kitap Oku

Derin Sular Turbo PDF ve ePUB İndir

( Paylaşan: AYŞE )

Benzer İçerikler

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları Serisi – John Perkins – Online Kitap Oku

yakutlu

Büyük İskender Serisi – Valerio Massimo Manfredi – Online Kitap Oku

yakutlu

İlk Müslüman – Lesley Hazleton – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy