Roman

Doludizgin – Stephanie Laurens – Online Kitap Oku

Stephanie Laurens / Doludizgin / PDF / Sayfa: 297

Dorothea Darent evlenme çağına gelmiş sosyetenin gözde bekarlarındandı. Fakat Dorothea henüz bu gibi bir ilişkiye ve birinin buyruğu altına girmeye hazır değildi. Fakat Hazelmere Markisi adında bir adam onu ormanda gezerke görmüş ve onun dudakalarına bir öpücük kondurmuştu. Bu anı hiç unutamayan kadın bu gizemli adamı düşünemeden edemiyordu. Hazelmere bu güzel kadını elde etmişti ama savaşması gereken sosyete dünyasında rakipleri ondan vasıf olarak çok üstündü. Bu durumda Dorothea’nin karı önemliydi. O öpücükle aklına kazanan bu adam mı yoksa sosyetenin üst sınıflarından bir talip mi?

Doludizgin Hakkında

Erdemli olmak bazen son seçenektir…

Dorothea Darent’ın asla evlenmek gibi bir arzusu yoktu… Ta ki ela gözlü cesur bir yabancı onu böğürtlen çalılarının altında öpene kadar.

Bu öpüşmenin etkisinden kurtulamayan uslanmaz hovarda Hazelmere Markisi, Dorothea Londra sosyetesinin parlak dünyasına adım attığında onun kalbini kazanmaya karar verir.

Şaşkınlık fısıltıları arasında marki Dorothea’yı ilk valsine kaldırdığında, daha az uygun taliplerin kıskançlık dolu oyunları devreye girecektir.

Artık Dorothea bir seçim yapmak zorundadır: Ya planına sadık kalıp yalnız bir kız kurusu olacak ya da cesur ‘yabancısı’nın kollarına koşacaktır…

Doludizgin Yorumlar

“Bir kitabı almam için tek ihtiyacım olan Stephanie Laurens’ın ismini kapakta görmek.”
Linda Howard

“Esprili, heyecan verici ve baştan çıkarıcı.”
Coffee Time Romance

Doludizgin Online Kitap Oku

Doludizgin .

Benzer İçerikler

Bir Dilek Üç Yürek – Sevde Duran – Online Kitap Oku

yakutlu

Tutsak – Monica McCarty – Online Kitap Oku

yakutlu

Siyah Sancak – Ali Kuzu Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy