Dört – Sarah Lotz – Online Kitap Oku

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sarah Lotz / Dört / PDF / Sayfa: 400

Dört – Sarah Lotz – Online Kitap Oku

Dört – Sarah Lotz – Online Kitap Oku

Yüzlerce içerisinde yolcusu bulunan dünyanın en büyük gemilerinden birisi “Hayalperest Dilber” adında ki curus gemisi tropikal bir yolculuğa çıkmaya hazırdır. Yüzlerce kişinin yolcu olarak baş vurduğu bu gemide hareket saati gelip çatar. Uzun yıllardır bu tur için para biriktiren kişilerden, sırf çapkınlık için orada olan yada çoğunluğu oluşturan zengin iş adamlarıyla doludur. Her şeyin güzel başladığı birinci gün insanlar dev geminin farklı eğlence yerlerinde mutludur. 2. ve 3. günse aynı şekilde keyifle yolculuğun ve gittikleri yerlerin tadını çıkaran yolcular 4. gün’den sonra korku ve gerilim dolu dakikalar yaşamaya başlayacaklardır. Dört adlı bu e kitap oldukça sağlam bir kurgu içermektedir.

Dört – Sarah Lotz – Online Kitap Oku

Dört Hakkında

Hayallerinizin yolculuğuna aldığınız bilet sonun başlangıcı olabilir mi?

Dört – Sarah Lotz – Online Kitap Oku

Yüzlerce keyif düşkünü Hayalperest Dilber adlı transatlantikte üç gün boyunca tropikal coşkunun tadını çıkarır; havuz kenarında yayılıp oturur, barlarda çapkınlık yapar ve ünlü müneccim-medyum Celine del Ray’in ruh çağırma seanslarına katılır.

Dört – Sarah Lotz – Online Kitap Oku

Ve sonra felaket gelip çatar. Gemi yolculuğunun dördüncü gününde elektrikler kesilir ve Hayalperest Dilber’i her türlü yardım çağırma olanağından yoksun halde denizin ortasında bırakır. İnsanlar esrarengiz bir virüs yüzünden hastalanmaya başlar, Celine birtakım tuhaf ve korkutucu belirtiler gösterir. Ve bir kadın kamarasında korkunç bir cinayete kurban gitmiş olarak bulunur.

Sinirler iyice gerilirken yiyecek stokları azalmaya başlamış, korku tüm gemiye yayılmıştır. Ve yolcular gemide birinin ya da bir şeyin- Hayalperest Dilber’in karaya asla varmamasını istediğini keşfederler. Dört, adından çokça söz ettiren Üç’ün devamı ama tek başına bir gerilim olarak da okunabilecek harikulade bir roman.

Dört Online Kitap Oku

Dört .