Roman

Bir Zamanlar Paris’te – Scarlet Wilson – Online Kitap Oku

Scarlet Wilson / Bir Zamanlar Paris’te / PDF / Sayfa 111

Ruby adında bir genç kadın arkadaşlarıyla beraber çalıştığı yerden aldığı yıllık iznini değerlendirmek için Paris’e gitti. Burada tanıştığı bir adamla uzunca sohbet ve alkolden sonra yatakta uyandı. O gün ayrılmak zorunda kalan yeni aşıklar bir daha yıllarca karşılaşamadı ama hiç bir birinin aklından çıkmadılar. Ruby yine sıradan bir iş gününde karşısında Euronia Prensini görünce eli ayağı birbirine karıştı. Bu prens o Pariste ki adamın ta kendisiydi!

Bir Zamanlar Paris’te Hakkında

Ruby Wetherspoon yılbaşı tatilini arkadaşlarıyla Paris’te geçiriyordu. Ama yeni yıla gizemli bir yabancının kolları arasında ve öpüşerek girdi. Aradan on yıl geçti ama Ruby ne o adamı, ne de o öpücüğü unutabildi. Londra’daki klinikte konuşma terapisti olarak çalışan Ruby bir anda karşısında Euronia Prensi Alex’i görünce eli ayağına dolaştı. On yıldan sonra bile aynı heyecanı duyuyordu. Alex de Ruby’yi kafasından çıkaramamıştı ama ülkesine karşı olan görevleri ona ulaşmasını engellemişti. Şimdi rüyalarını gerçekleştirme şansı karşısına çıkmıştı.

Bir Zamanlar Paris’te Online Kitap Oku

Bir Zamanlar Paris’te .

Benzer İçerikler

Ben – Mehmet Reşit Öztoprak – Online Kitap Oku

yakutlu

Benim Ebedi Aşkım – Marsha Canham – Online Kitap Oku

yakutlu

Hazel – Tayfun Şahin – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy