Efsane - Marie Lu Online Kitap Oku

OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Efsane - Marie Lu Online Kitap Oku
Efsane – Marie Lu ektiap

Efsane kitabı hakkında bilgiler:

Marie Lu'nun Efsane isimli kitabı 321 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
June adında henüz 15 yaşında olan bir kız adeta cenk dahisidir. Şimdiki Amerika’nın batısında bulunan bir Cumhuriyetin büyümesi de onun dehasına bir fazla defa kafa vurulmuştur. Tıpkı kardeşi kadar savaşlarda deneyimli olan abisi yakın vakitte öldürülür. Cumhuriyetin fena çocuğu olarak bilinen ve bir fazla suçtan aranan Day’ın bu cinayeti işlediği öne sürülür. June hükümet için çekinmeden canını verebilecek kadar itaatkar birisidir. Abisinin ölümünden sonra tüm işini bırakarak abisinin katilini bulmak adına Day’ın peşine düşer. Ama onun çıktığı yolda Day onu Cumhuriyetin karanlık sırlarına doğru çeker.
Bir zamanlar Amerika Birleşik Devletleri’nin garp kıyısı olarak bilinen yerde şimdi Cumhuriyet adında, komşularıyla daimi savaşan bir ülke vardır. Cumhuriyet’in seçkin sınıfından gelen on beş yaşındaki üstün yetenekli June, askerî bir dehaya sahiptir. İtaatkâr, hırslı ve kendini ülkesine adamış bu genç kız onun uğruna her şeyi yapmaya hazırdır. Gariban bir aileden gelen on beş yaşındaki Day ise ülkenin en fazla aranan suçlusu ve bir hükümet düşmanıdır. Kendisi gibi asker olan ağabeyi Metias öldürülünce June, Day’in peşine düşer. İnandıkları şeyler uğruna savaşan bu iki gencin kesişen yolları, onları Cumhuriyet’in karanlık sırlarına götürecektir.
Efsane Online Kitap Oku Efsane Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Marie Lu kitaplarını gör ->

Efsane - Marie Lu Online Kitap Oku
Efsane - Marie Lu Online Kitap Oku

Efsane - Marie Lu Online Kitap Oku

Efsane - Marie Lu Online Kitap Oku