Roman

Zar Adam – Luke Rhinehart Online Kitap Oku

Zar Adam – Luke Rhinehart ekitap

Zar Adam kitabı hakkında bilgiler:

Luke Rhinehart'in Zar Adam isimli kitabı 464 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Zarlar hayatınızı belirleme başladığında artık her şey olası olmaktadır.
İlk Sayfasından itibaren sizi şahsına bağlayacak. Uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz beynelmilel kült bestseller kitaplarından biri.
İrvin D. Yalom'un Niezsche Ağladığında ve Chuck Palahniuk'in Dövüş Kulübü Hayranları Zar adam kitabını fazla sevecekler.
Dünyada Rekor alaka gördü… 30 ülkede yayınlandı. Şimdi Türkçe'de….
Gündelik Hayatından monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan'da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem garp hem de şark felsefelerinin hayatın anlamı alternatiflerinden tatminsizlik yaşayarak kolay zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak hayatını sonsuza kadar değiştirir. Rhinehart ve hastaları kısa vakit içinde sonsuz kurtuluşlarının yalnızca yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Luke, seks, uyuşturucu ve terapi hakkındaki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakar tutum ve ahlak çöküntüsünün esprili bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır..
Amerikan Psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi ve rahat okunan Zar Adam kitabı eğlenceli, mizahi, şok edici ve altüst edici…
"Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… fazla zekice kurgulanmış."
-Time Out
"Olağanüstü eğlenceli… gelecekte hayatınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu… fazla tehlikeli."
-Forth Star-Telegram
"Etkileyici bir biçimde yazılmış olağandışı bir roman… Ancak o tehlikeli bir roman olabilir. Okuyucular gözlerinden ıslak gelene kadar gülecekler."
-David Slavitt
"Çok sayıda eğlenceli öğenin bulunduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş."
-New York Herald
"Eğlenceli ve iyi yazılmış… tek ilk 30 sayfası modern nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşantımızın belirlenmesinin popüler olacağına şüphe yok."
-Time
Zar Adam Online Kitap Oku Zar Adam EPUB indir
Sitemizdeki diğer Luke Rhinehart kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Tehlikeli Temas – Abbi Glines Online Kitap Oku

yakutlu

Nasıl Piç Oldum Anlatıyorum – Tsigalko Okoronkwo – Online Kitap Oku

yakutlu

İlk Ağacı Öperek – Zeynep Köylü – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy