Roman

Egoist Beyin ve Kilo – Zaza Yurtsever – Online Kitap Oku

Zaza Yurtsever / Egoist Beyin ve Kilo / PDF – EPUB / Sayfa: 232

Her şeyin başı stres diye yakınan büyüklerimizi duymuşuzdur. Büyüklerimiz bu konuda haklılardı. Özelikle çağımızın salgını kilo ve obeziteyi ele alalım. Bir çoğumuz farklı diyetler uygulamış hatta spora bile başlamışızdır. Buna rağmen hiç kilo veremediğimiz gibi aldığımızda olmuştur. Bu durum bizi iyice strese sokar. İşte kilo ve diğer bir çok hastalığın ana kaynağı olan stres öncelikli hedef noktamız olmalıdır. Uzun çalışmalar sonucu ZaZa’nın bizlere hazırladığı “Egoist Beyin ve Kilo” kitabı oldukça işimize yarayacak. Bize az yemeyi yada spor yapmamızı değil beynimzin egolarını nasıl yenip onları mini egolara dönüştüreceğimizi gösteriyor.

Egoist Beyin ve Kilo Hakkında

Ne yaparsan yap olmuyor, bir türlü kilo veremiyorsun. Sence neden?

Aldığın kiloların nedeni yediklerin değil; stres çünkü. Ruh sağlığı olmadan bedensel sağlığın olmayacağı ilkesini benimseyen Vata Stres Yönetimiyle hem kilolardan hem de hastalıklardan kurtul!

Yorumlar

“Bu kitabın sadece obezite hastalarına değil, aynı zamanda konunun uzmanlarına da önerilebilecek bir kaynak olacağını düşünüyorum.”
-Doç. Dr. Yunus Yavuz / Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

Egoist Beyin ve Kilo Online Kitap Oku

Egoist Beyin ve Kilo Online Kitap Oku

Egoist Beyin ve Kilo Alternatif

Benzer İçerikler

Aşk ve Savaş – Merve Ateş – Online Kitap Oku

yakutlu

Kendi Kendine Psikanaliz – Karen Horney Online Kitap Oku

yakutlu

Girdap – Kod Adı C.e.y.d.a – 5

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy