Roman

Erkeği Yönetme Sanatı – Hamdi Kalyoncu – Online Kitap Oku

Hamdi Kalyoncu / Erkeği Yönetme Sanatı / PDF / EPUB / Sayfa: 160

Kadınların erkekler üzerinde ta ki tarihin başından beri çabası onu istediği gibi şekillendirme ve yönlendirmektir. Bunu genelde dişiliğini kullanarak kısmen başaran kadın aslında tamda doğru yolda değildir. Tabi ki bir kadının en büyük kozu dişiliği olsa da ondan daha önemli kurallar ve kayideler mevcuttur. İşte bu kitap bir erkeği nasıl kontrol edebileceğiniz konusunda sizlere bir kumanda sunmakta ve hangi tuşun ne işe yaradığına dair kılavuzluk etmektedir.

Erkeği Yönetme Sanatı Hakkında

Erkek üzerinde etkili olmak ve onu yönetmek için sadece dişilik yetmez. Bunun için kadınca bir sanat gerekir. Başarılı olmak istiyorsanız bu sanatı iyi öğrenmelisiniz! Çoğu erkek, kadın karşısında oldukça zayıftır. Bu zayıflıklar ya da bir anlamda zaaflar, kadınlar tarafından yönetilmeye o kadar yatkındır ki, şöyle desek yanlış olmaz; Erkekler dünyayı idare eder, kadınlar da onları!
Tarihte de bunu doğrulayacak sayısız örnekler bulmak mümkün.
Erkek üzerinde etkili olmak ve onu yönetmek için bazı şeyleri uygulamanın yanında öncelikle kaçınılması gereken şeyler vardır.

Konuyu iki başlık altında ele almakta fayda var;
I. Erkeği yönetmekte kaçınılması gereken davranışlar,
II. Erkeği yönetmek için yapılması gereken davranışlar.

Yönetmek bir anlamda yönlendirmektir. Kadının erkekten beklentilerini gerçekleştirmesi ve eşinden gönlünce istifade edebilmesi onun üzerinde etki sahibi olabilmesine bağlıdır. Çoğu kadının, erkek karşısında bulunmak istediği konum da bu değil midir? Erkeği üzerinde etkili olmak!
İşte bunu yapabilmek için, erkeğe tesir etmenin, yani bir anlamda onu yönetmenin püf noktaları iyi bilinmeli.

Erkeği Yönetme Sanatı Online Kitap Oku

Erkeği Yönetme Sanatı Online Kitap Oku

Erkeği Yönetme Sanatı .

Benzer İçerikler

Yabancı Serisi – Diana Gabaldon – Online Kitap Oku

yakutlu

Kuşlar Da Gitti

yakutlu

Mürebbiye – Stefan Zweig Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy