OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Erkek Fatma – Ö. R. S. ekitap

Erkek Fatma kitabı hakkında bilgiler:

Ö. R. S.'nin Erkek Fatma isimli kitabı 272 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Gene bir Wattpad fenomeni yazar ile karşınızdayız. Ö. R. S. Kısaltmasını kullanan yazardan sürükleyici bir “Erkek Fatma” romanı. Aşktan ve dişilikten olabildiğince ırak bir kızın aşık olduktan sonra ki amansız çabasını konu edinen roman olabildiğince bizden. Aşkın kişiye neler yaptırıp ne kadar değiştirebileceğini zevkle okuyacakğınızı umuyoruz.
Hayatım; okulun kantini kadar kazık, Léon’un Sevginin Gücü olarak çevrilmesi kadar saçma, Final filmlerinin iki parta bölünmesi kadar sinir bozucu,Ve tuzlu çekirdek kadar bağımlılık yapıcıydı. Bendeniz daha Urfa ve Adana dürümü karıştıran, oyunları ve animeleriyle mesut huzurlu olabilen, ‘Yiyin gari.’ Sözünü ilke edinen, erkek olacakken kız olarak doğmuş bir insancıktım. Ve şimdi, âşık olduğum kişinin kalbini aşırmak için ona dişine takılmışçasına yapışacak ve en umulmadık yöntemlere başvuracaktım. Yalnızca problem üç can hakkımın olmamasıydı.
Erkek Fatma Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Ö. R. S. kitaplarını gör ->