Rome - Jay Crownover .

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Rome – Jay Crownover ekitap

Rome kitabı hakkında bilgiler:

Dövmeli Adamlar Serisi #3Jay Crownover'in Rome isimli kitabı 376 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Yanlış seçimler bazen doğru olabilir… Eğlenceli ve gözü siyah kızımız Cora Lewis, dövmeli hayta arkadaşlarını hizaya sokmayı iyi biliyordu. Ancak bütün o parıltı ve ukalalığının ardında kırık bir yürek gizliydi. Cora, yeniden keder çekmeye razı olmayacaktı. Mükemmel erkeğe âşık olmayı bekliyordu; yükü veya sorunları olmayan, bağlanmaya amade bir erkeğe… Sonra Rome Archer'la tanıştı.
Rome Archer, mükemmellikten oldukça uzaktı. İnatçı, sert ve buyurgan bir adamdı. Ayrıca nihayet görevinden de epey dağılmış hâlde dönmüştü. Rome, yaşamda türlü roller üstlenmeye alışmıştı: ağabey, sevilen evlat, süper asker… Ancak bunların hiçbirine artık uymuyordu. Artık tek yaşamının arka kalanında ne yapacağını çözmeye çalışan ve bunu yaparken bir yandan da cenk kâbuslarını kafasından atmaya uğraşan bir adamdı. Cora, gelip karamsar hayatına capcanlı bir renk katıncaya dek bütün bu sıkıntılara yalnızca başına göğüs germeye razıydı. Mükemmellik değilse de, mükemmel biçimde kusurlu olmak onlara sonsuzluğu verebilirdi… Dövmeli Adamlar Serisi, Rule ve Jet'ten sonra üçüncü kitap Rome ile karşınızda…
Rome Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jay Crownover kitaplarını gör ->

Rome - Jay Crownover .
Rome - Jay Crownover .

Rome - Jay Crownover .

Rome - Jay Crownover .