Roman

Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz Online Kitap Oku

Erkek Lisesi - Bengisu Sıla Gürbüz
Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz ekitap

Erkek Lisesi kitabı hakkında bilgiler:

Bengisu Sıla Gürbüz’ün Erkek Lisesi isimli kitabı 352 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Bir kızın gözünden kurgulanmış erkek lisesi nasıl olur acaba? Yazdığı hikayelerle olabildiğince kocaman kitleye ulaşan Bengisu Sıla Gürbüz’den “Erkek Lisesi” adlı roman.
Onca Erkek bir arada olursa evvel zor kapışması ortaya çıkar. Herkeste bir kendini kanıtlama çabası ardında bir markalaşma okulun adını öbür okulların önüne yazdırmak istenir. Tabi bu yazma ders ve satrançlar gibi oyunlarla değil kavga ve gürültüyle önde olmak adınadır. İlginç yerdir vesselam erkek liseleri özelikle konu Kaya Erkek Lisesi olunca. Şimdi bu liseye Kumsal adında yalnızca bir kız başlayınca işler daha ne kadar ilginçleşebilir?
Anne ve babasının geçirdiği trafik kazasının peşinden Kumsal’ın yaşamı altüst olur. Zorla halasına verilir. Derken bir gün, hiç görmediği dayısı çıkıp gelir ve Kumsal’ı yanına alır. Dayısının gelişiyle beraber yaşadığı kent dâhil Kumsal’ın yaşamı tam olarak değişir. Kumsal orada hiç bilmediği bir dünyayla tanışacaktır: Erkeklerin dünyası.
Gittiği Okulda yalnızca kız olan Kumsal başlangıçta ne olduğunu anlayamaz. Acaba Kumsal erkeklerin dünyasında bir yabancı olarak mı kalacaktır? Ya da zamanla onların dünyasının bir parçası olmayı başarabilecek midir?
Erkek Lisesi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Bengisu Sıla Gürbüz kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Aşkın Baharına Uyanmak – Julia London – Online Kitap Oku

yakutlu

Fark (Allah’ın Dostları ile Seytan’ın Dostları Arasındaki Fark)

yakutlu

Rana

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy