Fırtınada Yanacaksın – John Verdon – Online Kitap Oku

John Verdon / Fırtınada Yanacaksın / PDF / Sayfa: 360

John’u “Aklında bir sayı tut” adlı polisiye romanından bir çoğumuz tanıyoruz. İlk kitabıyla oluşturduğu kurgu örgüsü ve ters köşelerle bizlere oldukça zeki bir insan olduğunu gösteren yazar şimdi son kitabı olan “Fırtınada Yanacaksın” adlı polisiye, gerilim türünde ki bir romanla karşımızda. Gurney adında bir adamın oldukça zorlu şartlarda aydınlatması gereken bir kasabayı kasıp kavuran cinayetler silsilesi için soyunur. Ortada bir kekin nişancı vardır ve bu katil aralıklarla birlerini keklik gibi avlayıp sonra telefonlarına mesaj gönderir. Bu durum karşısında yetersiz kalan polisler Gurney’a baş vururlar. Ama oldukça zorlu bir görevdir bu, altından kalkabilecek midir? üstelik kendisi de katilin hedefine girmişken!

Fırtınada Yanacaksın Hakkında

New York’un sessiz sakin kasabası White River’da bir keskin nişancı dehşet saçıyor ve öldürülen polisin telefonuna bir uyarı mesajı geliyor. Kimsenin kimseye güvenmediği soruşturmaya danışmanlık yapması için çağrılan Gurney’in ise elinde gizemli bir nottan başka bir şey yok.

Bir parktaki oyun alanında ayak tabanlarına üç farklı harf dağlanmış iki cesedin bulunmasıyla işler daha da karmaşık bir hal alırken yetkililerin resmi açıklamalarıyla ters düşen Gurney, kasabayı labirent gibi sarmış olaylar silsilesini tek başına çözmeye kararlı. Yaklaşmakta olan fırtına herkesi yakmadan cevaplaması gereken bir soru var: Bu akıl dışı bulmacada gözden kaçırdığı şey ne?

Fırtınada Yanacaksın Yorumlar

“John Verdon şaşırtıcı olay örgüsü, katil avı ve akıllıca düşünülmüş karakterler yaratmada kendini kanıtlamış bir usta.”

-Publishers Weekly-

“Bir bulmacanın parçalarını yerleştirir gibi kitabın son sayfasına dek, katili bulacak olmanın tarifsiz hazzını suç romanlarına özgü gerçekçi gözlemlerle nasıl harmanladığına bakılırsa, bu serinin neden bu kadar popüler olduğunu anlamak zor değil.”

-Kirkus Reviews-

Fırtınada Yanacaksın Online Kitap Oku

Fırtınada Yanacaksın .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Bana İkimizi Anlat – Ahmet Batman – Online Kitap Oku

yakutlu

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı – Sean Connolly – Online Kitap Oku

yakutlu

6 Numaralı Koğuş

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy