Roman

Gecenin Aynası – Irene Hannon Online Kitap Oku

Gecenin Aynası – Irene Hannon ekitap

Gecenin Aynası kitabı hakkında bilgiler:

Irene Hannon'in Gecenin Aynası isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Hayatını altüst edecek sırların varsa korku her an ensendedir."
Gazeteci Moira Harrison yağmurlu bir gecede, arabasıyla ıssız bir yolda kaybolur. Güçlükle ilerlemeye çalışırken kendisine dehşet dolu gözlerle bakan birini gördüğünde frene asılır fakat geç kalmıştır. O sırada bir adam ortaya çıkar ve yardım çağıracağını söyler. Ardından dünya kararır. Moira kendine geldiğinde yapayalnızdır. Etrafta kazazede de dahil hiç kimse yoktur. Genç kadın yolda gördüğü kişinin korku dolu gözlerini unutamasa da kimseyi hikâyesine inandıramaz. Ta ki yardım için kapısını çaldığı Dedektif Cal Burke'le tanışana dek.
İpuçları Ortaya çıktıkça, birilerinin insanın kanını donduracak türden bir gerçeği saklamaya çalıştığı anlaşılır. Moira ve Cal bu ölümcül sırrın yolunda iz sürerken, aşkın peşine düştüklerinden de habersizdirler.
"Oldukça Sürükleyici ve merak uyandıran bir hikâye… Bir kez okumaya başladınız mı son sayfasına kadar dünyadan kopacağınız, bağımlılık yaratacak türden bir roman."
-New York Journal of Books-
"İki RITA ödülü kazanan Hannon'ın romanı, hızlı temposu ve ilgi uyandıran karakterleriyle, ilham verici kurguları sevenler için mükemmel bir seçim haline geliyor."
-Booklist-
"Bu Kitapta romans, gizem, bilinmezlik ve gerilimi yoğun bir şekilde harmanlamış olan Hannon, okurlarını oldukça şaşırtıcı ve gizemli karakterlerle de buluşturmayı başarmış."
-Suspense Magazine-
Gecenin Aynası Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Irene Hannon kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

İki Kişilik Yalnızlık

yakutlu

Sana Bağlandım – Nicole Williams – Online Kitap Oku

yakutlu

Islam Dusuncesinde Tevhid ve Estetik Iliskisi

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy