Roman

Gerçek Aşk – Kim Lawrence – Online Kitap Oku

Kim Lawrence / Gerçek Aşk / PDF / Sayfa: 59

Luca şimdiye kadar hep günü birlik yada geçici ilişkiler yaşamamıştı. Onun için evlenmek daha kötüsü çocuk sahibi olmak oldukça saçmaydı. Hayata özgürce hareket etmek, onlarca seçim hakkıyla farklı tecrübeler yaşamak daha ağır basıyordu. Fakat bir süre sonra karşısına çıkacak kişi onun tüm bu düşünceleri değiştirecekti. Fakat daha kötüsü o kişide Luca’in eski düşüncelerine sahipti.

Gerçek Aşk Hakkında

GÜNEŞLİ bir öğleden sonra, New York’un en işlek caddelerinden birinde koşuşturan insanlar, bir kadının çığlığıyla onun etrafına toplanmaya başladılar. Kadın gözyaşları içinde, bebeğini kurtaran adama minnetle teşekkür ediyordu. Aslında bebek demek komikti. Beş yaşında bir oğlan çocuğuydu. Onu kavramaya çalışan adamı tekmelemiş, yüzüne olanca gücüyle vurmuştu. Luca yüzündeki gülümsemeyi bozmamaya çalışırken, çocuk bir de bağırarak onu ısırmaya çalışmıştı. Luca insanların neden çocuk sahibi olmak istediklerini gerçekten merak ediyordu.

Gerçek Aşk Online Kitap Oku

Gerçek Aşk .

Benzer İçerikler

Kayıp Tarihçeler Serisi – Online Kitap Oku

yakutlu

Amerikan Tanrıları – Neil Gaiman – Online Kitap Oku

yakutlu

Çamaşırcının Kızı Küçücük

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy