Roman

Hırçın Güzel – Melanie Milburne – Online Kitap Oku

Melanie Milburne / Hırçın Güzel / PDF / Sayfa: 115

Vinn Venadicci adında ki iş adamı oldukça zengin ve kalpsiz biriydi. Vinn’in eskiden aslında oldukça duygusal merhametli ve kalbi aşk dolu biriydi. Fakat uğradığı büyük ihanet sonucu artık tamamen değişmişti ve kalbi taştan oluşmuştu. Gabriella zengin bir ailenin kızıydı fakat şimdi beş parasız iflasın eşiğindeler. Gabriella eskiden acımasız umursamaz bir kadındır. Gabriella’nın ve ailesinin tek kurtuluşu şimdi Vinn fakat onun kapısına gidip yalvarmak hiç kolay olmayacak çünkü intikam kapıda beklemektedir. Bakalım şimdi o eski hırçın güzel ne hallere düşecek.

Hırçın Güzel Hakkında

Gabriella St.Clair çaresiz bir durumdaydı. O ve ailesi iflasın eşiğindeydi. Ona yardım edebilecek tek insan, onun yalvardığını görmek isteyen bir erkekti. Acımasız zengin iş adamı Vinn Venadicci’nin bir zamanlar bir kalbi vardı. Ama oteller zincirinin genç ve şımarık mirasçısı Gabriella ile karşılaştıktan sonra duygularını kilitleyip kaldırmıştı. Şimdi Gabriella onun kapısına gelmiş yalvarıyordu. Sonunda intikamını alacaktı.

Hırçın Güzel Online Kitap Oku

Hırçın Güzel .

Benzer İçerikler

Cengiz Aytmatov – Beyaz Gemi (Roman Özeti)

yakutlu

Tatyana ve Alexander – Paullina Simons – Online Kitap Oku

yakutlu

Efsaneler Serisi Üçlemesi – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy