Roman

Gitmesen Olmaz Mı? – Mehtap Soyuduru Çiçek – Online Kitap Oku

Mehtap Soyuduru Çiçek / Gitmesen Olmaz Mı? / PDF / Sayfa: 416

Olur bazen öyle. Dil olur der, gönül destur.

Derinlemesine işeyen bir çok hayatın kesiştiği noktalarla yeniden çizilen kaderler. Yalan ve gerçek aşklar, özlem, hasret ve keder. Fakat bunca duygunun yanında oldukça ağır basan bir Aşklar. “Gitmesen Olmaz mı?” demeyi kim bilir kaç kere haykırdık içimizden. Ya o kişinin yüzüne söyleyebildik mi? Söyleyemedik çünkü düşündük, yinede giderse? Bu sefer acımız katlanır, gururumuz daha derinden kırılırdı. Ya sadece kalsaydı ve gitmeseydi. Değmez miydi bunu söylemeye?

Gitmesen Olmaz Mı? Hakkında

Babasızlığı babalık özlemi ile perçinlenmiş bir adam; Kenan. Hayata, özgürlüğe ve ben değerlerine düşkün, Anlık heveslerin kadını; Melis! Melis’i yem misali gagasını açmış bekleyen gamsız kuş; Akın. Hayat mücadelesinin küçücük bir yürekle sürdüren, mum ışığının etrafında kederinin ortağı yalnız kendisi olan, kahverengi bakışların ürkek sahibi bir kadın; Ayşegül!

İhanetin ardından buluşan hayatlar ve gerçekleşen hayaller.

Küçük bir çocuğun, yabancı bir adamın sevgisine ait açlığı ile babalık hasretine düşmüş o adamın uzattığı elden, gerçek aşka uzanan yolculuğu… Sadece Esma’nın engin yüreğinin dilinden, hep beraber “Gitmesen Olmaz mı?” diyeceğimiz bir aşk!

“Yine daldı gözlerim gözlerinin rengine,
Gül açan gül yüzünün gamzesine vurgunum.
Bıraktım yüreğimi sevdanın ahengine,
Endamın elif gibi, hemzesine vurgunum.”

Paylaşan: “BİLGE”

Gitmesen Olmaz Mı? Online Kitap Oku

Gitmesen Olmaz Mı? Turbo İndir

Benzer İçerikler

Nasıl Piç Oldum Anlatıyorum – Tsigalko Okoronkwo – Online Kitap Oku

yakutlu

Emanet Gelin 2 – Şehnaz Gülşen – Online Kitap Oku

yakutlu

Tesvir-i Ahlak

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy