Roman

Gizemli Adam – Kristen Ashley

Kristen Ashley / Gizemli Adam /

Sadece geceleri yatağında beliren bir adamla ne yaparsın?

Gizemli Adam E Kitap

Gwendolyn hep düzenli bir ilişki istemiş ama sürekli aldatılmıştı. Sonra bir gün adını bile bilmediği gizemli bir adamla tanıştı ve onu evine götürdü, yatağına aldı. Sabah bu adam yoktu. Gwendolyn çok şaşırmadı o bunun kaderiydi. Fakat ertesi gece yine karşısına çıktı. Böylece bir süre geceleri beraber geçirip gündüzleri kaybolan gizemli adamla mutlu olmaya çalıştı. Bu sırada Gwendolyn’in başına belaya girdi, hiç gündüz görmediği bu gizemli adam onu bu bulanın ortasında tutu çıkardı.

Gizemli Adam Hakkında

Gwendolyn Kidd hayallerinin erkeğiyle tanışmıştı. Gece adamı evine götürdü. Ve sabah tek başına uyandı. Ve bu defalarca tekrar etti. Gecenin karanlığında adam geliyor, Gwendolyn’i mutlu ediyor ve ortadan kayboluyordu. Adını bile bilmiyordu adamın. Gwendolyn bir gün çılgın kardeşinin zor durumda olduğunu öğrendi, onu kurtarmak için bir motorcu çetesinin içine daldı. Ve çok fena bir belaya bulaştı. Şimdi korunmaya muhtaçtı, herkes peşindeydi, polisler bile. Onu sadece bir kişi kurtarabilirdi: Gizemli Adam gün ışığında da Beliriverdi.

Benzer İçerikler

Kalbimle Oynama – Jennie Lucas – Online Kitap Oku

yakutlu

Bilim Ne Değildir? – Alper Bilgili – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşka Şeytan Karışır – Hande Altaylı Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy