Roman

Gizli Anların Yolcusu – Ayşe Kulin – Online Kitap Oku

Ayşe Kulin/ Gizli Anların Yolcusu / PDF / Sayfa: 432

Bir aşk romanı olsa da aslında bir o kadarda toplumsal bir hikaye olan “Gizli Anların Yolcusu” 200 binden fazla basılmıştır. Bu romanı okurken alınız da bir süre sonra şu soru oluşacak, hayatlarımızın ne kadar emanet, kazançlarımız sevgililerimiz ve paramız her an uçup gidebilir ve biz yalnızca kendimizle kalırız ama onunda tek parça olacağının garantisi yoktur.

Gizli Anların Yolcusu Hakkında

Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi…

Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor…

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize… Acı bir kaza… Bir anda ağızdan kaçan bir söz… Ansızın yayınevine gelen bir dosya… Birbirine dolanmış eşarplar… Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.

Gizli Anların Yolcusu Online Kitap Oku

Gizli Anların Yolcusu .

Benzer İçerikler

Bir Ay Günlüğü Serisi – Marissa Meyer – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Artı Bir – Jojo Moyes – Online Kitap Oku

yakutlu

Anayurt Oteli Kitap Özeti (Yusuf Atılgan)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy