Roman

Gönül Avcısı – Samantha James – Online Kitap Oku

Samantha James / Gönül Avcısı / Sayfa: 336 / PDF

Fionna uzun zamandır acılarıyla boğuşan ve geçmişinden kurtulamayan güzel bir kadındır. O gece karanlıkta Fionna’yı fark eden Lord Aidan için kesinlikle ulaşılması gereken bir hedef konumuna gelmişti kadın. Zaten acılar içerisinde olan bu kadın normalde de kendisini baştan çıkarak birine henüz rastlamamıştı. Ama yine o esrarengiz ayın altında Aidan’ı görünce neredeyse kalbi ağzına gelmişti. Ama ne olursa olsun Fionna’nın bu tür işler için vakti yoktu ama yinede olsun Aidan’ın vakti çoktu. Onu şehvetle arzuluyor elde etmek için her gün peşine takılıyordu. Ama zamanla sadece onu cinsel bakımdan değil gerçek sevgiyle de sevmeye başlamış ve bunun içi onun acılarını çözmeye karar vermişti.

Gönül Avcısı Hakkında

Bedeli Ağır Olsa Da Aşkın Önünde Hiçbir Engel Duramaz

Fionna Hawkes o güne kadar baştan çıkarılmanın ne demek olduğunu bilmemektedir. Sadece ay ışığının aydınlattığı bir caddede, cazibesiyle onu büyüleyen bir yabancıyla karşılaştığında bu esmer ve yakışıklı talibe karşı kendisini savunmasız hisseder. Ama tüm endişelerinden sıyrılıp Lord Aidan McBride’a âşık olduğunda daha büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.
Güçlü bir kadın olan Fionna, genç adamın gözlerindeki arzuya karşı koyamaz. Acı verici sırlarla dolu hayatını sadece onun kollarındayken unutmak ister.

Aidan, bu büyüleyici genç kadınla ilgili sır perdesini aralayana kadar onun peşini bırakmaz. Fionna’yı her köşe başında takip eden, her türlü tehlikeye göğüs geren Aidan onu savunmaya kararlıdır… Tıpkı ona sahip olmaya kararlı olduğu gibi.

Gönül Avcısı Yorumlar

“Türünün yıldızlarından Samantha James okurlarını tamamen büyüleyecek.”
Romantic Times

“Kimse Samantha James’in tarzında bir romans yazamaz.”
Catherine Anderson

Gönül Avcısı Online Kitap Oku

Gönül Avcısı .

Benzer İçerikler

Doktor Uyku – Stephen King Online Kitap Oku

yakutlu

Yatakta Keramet Var – Güler Kazmacı – Online Kitap Oku

yakutlu

Ölü Kelebeklerin Dansı – Hüsnü Arkan Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy