Roman

Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler – Elizabeth Noble – Online Kitap Oku

Elizabeth Noble / Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler / PDF / Sayfa: 345

Barbara isimdeki kadın yakında hayatını kaybedeceğini öğrendiğinde tek endişesi geride yalnız bırakacağı 4 kızıydı. Birsi evli, diğerinin aşkla sorunları var, bir diğer ailesine hep uzak ve soğuk kalmış bir genç kız ve sonuncusu henüz ergenliğin geçişimde annesi her şey olan bir kız. Bu kızları bırakıp daha onlara dersler ve olgunluklar katamadan gitmek oldukça zor olacaktı. Bunun üzerine Barbara bir karar alarak geride kalan 4 kızı için kendi hayat hikayesini mektuplaştıracak ve aşklar, hayatı karşılaştıklarını onlara aktaracaktı..

Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler Hakkında

Anneniz Olmadan Hayatla Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?

Barbara fazla zamanının kalmadığını öğrendiğinde, hayatın sınavları ve zaferleriyle onsuz yüzleşmek zorunda kalacak dört kızına mektuplar yazmaya başladı. Hala olgunlaşmaları gereken bunca konu varken onları nasıl bırakıp gidecekti?

Mesela Lisa. Otuzlu yaşlarının ortasında olmasına rağmen bağlanma korkusu yaşıyordu. Jennifer, tatsız tuzsuz bir evliliğin içinde sıkışıp kalmıştı ve patlamak üzereydi. Yirmilerindeki Amanda ise dünyayı dolaşmıştı ve ailesiyle arasındaki mesafeyi korumakta kararlıydı. Ve bir de Hannah vardı. Kadınlığın sınırında genç bir kız. Şimdi bu sancılı süreci, taptığı annesi olmadan atlatmak zorundaydı.

Yine de kızların bir çıkış yolu vardı. Barbara’nın mektuplarındaki yaşam dersleri sayesinde, kayıplarının derin acısıyla başa çıkmanın bir yolunu bulabilirlerdi.

Yorumlar

“Elizabeth Noble bu sıcacık romanda aileyi, arkadaşlığı, hayatın muhteşem ve sınırsız fırsatlarını kutluyor.”
-Publishers Weekly-

“Brie peyniri ve bir kadeh beyaz şarapla mükemmel gider.”
-Columbus Dispatch-

Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler Online Kitap Oku

Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler .

Benzer İçerikler

Mabet

yakutlu

1473 – Bedia Ceylan Güzelce – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Milyon Güneş – Beth Revis – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy