Roman

Gözde Bekar – İnara Scott – Online Kitap Oku

İnara Scott / Gözde Bekar / PDF – EPUB / Sayfa: 320

New York’un en cazibeli adamı olan Brit’in peşinde tv yıldızlarından, podyum mankenlerine kadar herkes koşmaktadır. Bu cazibesinin farkında olan Brit bunu da oldukça iyi kullanır. Neredeyse bu adamdan etkilenmeyecek bir kız bulmak mümkün değildir. Fakat Brit bu bilinenlerin dışında oldukça yufka yürekli ve tam bir aile düşkünüdür. En değer verdiği kişilerden biriside kız kardeşidir. Fakat bu aralar kız kardeşi oldukça bunalımdadır. Ona tek yardım edebilcek kişide Brit olmasına rağmen onunda eli kolu bağlanmıştır. Kız kardeşi üniversite tezi bitirebilmek için ulaşması gereken bir kişi vardır fakat bu adama ulaşmak Brit için bile imkansız hal almıştır. Bunun üzerine Brit, Tori adında bir kadın avukattan yardım ister. Nede olsa Brit için kadınlar oldukça kolay kullanılabilir. Ama sıradan bir avukat Tori onu şaşırtacak mıdır?

Gözde Bekar Hakkında

New York’lu kadınların hayallerini süsleyen gözde bekâr Brit Bencher’ı herkes Öldüren Cazibe diye bilir. O bekletilemez, reddedilemez, istediği şeyi alması için neyi istediğini işaret etmesi yeterlidir. Ancak madalyonun öbür yüzünde, ailesine son derece düşkün, şefkat dolu bir adam vardır. Özellikle söz konusu şey kız kardeşi olduğunda akan sular durur. Yaşadığı kötü günler nedeniyle büyük bir depresyon geçiren kız kardeşinin tek kurtuluş yolu, hiç kimsenin ulaşamadığı bir adamla görüşüp yıllarca üzerinde çalıştığı projeyi ona anlatmasıdır. Bu onu yeniden hayata döndürebilecek tek yoldur ancak Brit tüm şöhretine rağmen bu adama ulaşamayan insanlar arasındadır. Sonunda bir yol bulur. Gizemli adamla görüşebilen tek kişi gibi görünen avukatına ulaşır. Tori Anderson. Doğrudan o adama ulaşmak istediğini söylese asla yardımcı olmayacak olan Tori’yi baştan çıkarmaya, böylece duygularını kullanarak ondan istediğini almaya karar verir. Ne de olsa o Öldüren Cazibe’dir. New York’lu modeller, kapak kızları, hatta neredeyse tüm kadınlar onun peşinden koşarken, Tori gibi bir avukatın ona hayır demesi mümkün değildir. Öyle değil mi?

Gözde Bekar Online Kitap Oku

Gözde Bekar Online Kitap Oku

Gözde Bekar Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Pulbiber Mahallesi – Didem Madak Online Kitap Oku

yakutlu

İn – Sabri Uzun Online Kitap Oku

yakutlu

Harika Çapkın – Christina Lauren Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy