Kader Ağları - Shannon Drake Online Kitap Oku

OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kader Ağları – Shannon Drake ekitap

Kader Ağları kitabı hakkında bilgiler:

Shannon Drake'in Kader Ağları isimli kitabı 467 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Orta çağda geçen kurgusuyla Viking ve İskoç topraklarının acımasızlığının arasında alevlenen bir aşk.
İskoçya Güç durumdaydı, Vikingler yönünden kuşatılmıştı. Bunun üzerine kral David ülkenin en kuvvetli adamlarından bir askeri birlik kurarak rakiplerini püskürtme istikrarı aldı. Bu birliğin başına kokusuz, kuvvetli bir lord olan Waryk getirilerek aslan lord unvanıyla ödüllendirilmişti. Lakin bu bu mevkiye sahip olmak için bir Vikingli olan Mellyora adlı asi kadınla evlenmek zorundadır. Mellyora bakire bir savaşçı olarak koca koynunda değil cenk alanında beygir sürerek hiç bir erkeğe boyun eğilme niyetinde değildi.
İskoçya’nın işgal altında bulunduğu günlerde Kral David, kanının nihayet damlasına kadar savaşacak sadık askerler aramaktadır. Bu askerlerin en ünlüsü Waryk de Graham’a, Aslan Lord adıyla beraber şövalyelik unvanı verilmiştir fakat bir İskoç şefi olarak bu onurlu mevkiye ulaşmasının bir değeri vardır: Bedeni ve ruhuyla ona direnmeye ant etmiş bir Viking gelini!
İrlandalı bir asilzade ve Viking bir babanın kızı olan Mellyora MacAdin, kendini Aslan Lord’un karşı konulamaz gücüne gönülsüz bir biçimde teslim olmuş bulana kadar babasından kalan toprakları savaşçı bir bakire gibi yönetmektedir, kılıcını kuşanarak ve hiç bir erkeğe boyun eğmeyerek…
Şimdi alan okumakla teslimiyet ortasında bölünen Mellyora gerçekte kime sadık olduğuna karar vermeli ve kocasının kalbindeki sırları keşfetmelidir.
Drake yaşam verdiği karakterleri varlıklı bir biçimde tasvir etmiş; kahramanların romantik ilişkilerini Orta Çağ İskoçyası’nın gerçekçi şekilde tasvir ettiği çatışmalarının ve vahşetinin arasına güzelce yerleştirmiş.”
-Publishers Weekly
“Johanna Lindsey’in Orta Çağ ve Viking romanlarını sevenler bu kitaba bayılacaklar.”
-Booklist-
Kader Ağları Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Shannon Drake kitaplarını gör ->

Kader Ağları - Shannon Drake Online Kitap Oku
Kader Ağları - Shannon Drake Online Kitap Oku

Kader Ağları - Shannon Drake Online Kitap Oku

Kader Ağları - Shannon Drake Online Kitap Oku