Roman

Gözyaşı Konağı – Şebnem İşigüzel Online Kitap Oku

Gözyaşı Konağı - Şebnem İşigüzel
Gözyaşı Konağı – Şebnem İşigüzel ekitap

Gözyaşı Konağı kitabı hakkında bilgiler:

Şebnem İşigüzel 'in Gözyaşı Konağı isimli kitabı 250 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
1876 yılı baharında gayrimeşru bebeğimi doğurmak üzere evin erkeklerinden habersiz Büyükada'ya gönderildim. Yanıma Bedriye Kalfa'yı verdiler. Evin kadınları baba ve ağabeyime ufak bir hikâye takdim ettiler. Nakit kazanma hırsıyla yaşayan babam yokluğumu dikkate alacak vaziyette değildi zaten. Sadece ağabeyim bir süre uzaklarda olacağımı duyunca şaşırmış. Sofrada kızılcık hoşafını kaşıklarken bir lahza donup kalmış. Ona öyle anlatıldığı üzere, güya, talihsiz bir İlçe neticesinde saçlarım tutuşup yandığından, Bedriye Kalfa ile halamın Beyazıd'daki konağına gideceğime, bu sayede kendimi azıcık olsun toparlayacağıma inanıvermiş. Böyle başlıyor Gözyaşı Konağı. Gencecik bir kadın, karnında bebeği, kederli ve mağrur, adaya geliyor. Kaderden, ayıp arayan gözlerden, hayata hükmeden erkeklerden uzağa. Bir yanda ahlâka saygı ve fikri mukaddes masalları, öbür yanda kıpır kıpır hürriyet meseleleri. Şebnem İşigüzel, neşeli, aşk dolu, yaşam dolu bir romanla yeni bir ses katıyor, sesine. Edebiyata.
Gözyaşı Konağı Online Kitap Oku Gözyaşı Konağı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Şebnem İşigüzel kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Karıma Mektuplar – Marquis de Sade Online Kitap Oku

yakutlu

Da Vinci Şifresi – Dan Brown

yakutlu

Cebi Delik – Paul Auster Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy