Roman

Günahın Esiri – Anna Campbell – Online Kitap Oku

Anna Campbell / Günahın Esiri / PDF / Sayfa: 416

Ülkesi uğruna ölümü göze alarak riskli casusluk görevlerini üstlenen Gideon son olarak görev yaptığı Hindistan’da yakayı ele verir. Uzun yılar boyunca burada tutsak olarak zorlu işkencelere tabi tutulan adam sonunda ülkesine teslim edilir. Bunun üzerine onur madalyası ile onurlandırılır. Fakat o eski Gideon değildir. Yaşadığı ağır baskılar onu kendi kabuğuna çekmiş, içine kapanmasına vesile olmuştur. Bu sırada Charis adında genç bir kız ondan yardım dilenir. Charis alımlı bir güzelliğe sahiptir. Para için ağabeyi tarafından sevmediği bir adamla evlendirilmek istenince çareyi evden kaçmakta bulur. Gideon’a sığınan Charis umduğunu gibi bir yardım severliği başta bulamasa da adam ondan çok etkilenmiştir. Ona sunduğu teklif çok ilginç olacaktır..

Günahın Esiri Hakkında

Hindistan’da tutsak edilen İngiliz casusu Sir Gideon Trevithick ülkesine döndüğünde ulusal kahramandır. Bir yıl boyunca işkence gören Gideon insanlarla ilişki kurmakta güçlük çekmeye başlamış ve içine kapanmıştır. Ancak çok zor durumda olan Lady Charis Weston ile karşılaşınca, duyduğu ilgi ve yakınlığı gizleyemez. Charis, kendisine miras kalmasını istemeyen ve onu şiddet uygulayarak istemediği bir adamla evlenmeye zorlayan üvey ağabeylerinden kaçmaktadır.
Gideon bir yandan Charis ile aralarındaki yakınlaşmaya karşı koymaya çalışır çünkü güzeller güzeli Charis’in kendisi gibi travmalar yaşamış, bunların etkisinden kurtulamamış bir adamdan çok daha iyisini hak ettiğini düşünmektedir. Bir yandan da genç kızı kurtarmanın tek yolunun onunla evlenmesi olduğunun farkındadır.

“Tek kelimeyle romantik.”
Eloisa James

“Okuyucular birbirine derinden aşık, muhteşem iki karaktere bayılacaklar.”
Publishers Weekly

Günahın Esiri Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Danvers Serisi – Sydney Landon – Online Kitap Oku

yakutlu

Robyn Dehart – Büyülü Bir An İçin – Online Kitap Oku

yakutlu

Kar

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy