Roman

Gün Işığım – Özlem Çorapçı – Online Kitap Oku

Özlem Çorapçı / Gün Işığım / PDF / Sayfa: 432

Yerli romantik türden roman olan “Gün Işığım” Mert ile Melek arasında ki tatlı ama zorlu aşkı anlatan bir hikayedir. Henüz bebeken bir birlerini bulmuşlardı, çocukluları aynı yerlerde geçmiş iyi arkadaşlardı. Ta o zaman kaderleri yazılmış olsa da gençlik dönemlerinde hayat onları farklı yerlere savuru verdi. Ama her ikisininde aklımda bir birleri vardı. Bir arzuyla çekiyorlardı kendileri ama aynı zamanda farklı gurur, kibir gibi duygularla kaçıyorlardı birbirlerinden. Artık Melek tüm olumsuz duyguları yıktı ve Mert gibi kaçıp gitmek yerine, ona gitmeyi seçti.

Gün Işığım Hakkında

Bazı aşklar bebeklikte bulur birbirini. O zaman anlarsın sonun kimdir diye. Mert ile Melek’te öyle hissetmişti. Yılların ardından çocukluk aşkları, gençlik dostluğu engeline takılınca sendeler ve birbirlerini kaybederler. Duygularının ağırlığıyla kaçan Mert, Bu kaşın ardından gururuna sarılan Melek. İçinizi ısıtacak, gülümseyeceğiniz bir aşk hikâyesi.

“Gitmem gerekiyor dedin ve gittin. Kim için gittin? Ne için gittin? Bilmiyorum. Ama ben senin için geliyorum Mert. İlk söylediğim kelime gibi kalbime işleyen adam, kalbimin tek sahibi olan sana geliyorum. Ne hissediyorsun bilmiyorum? Ya da kimi bekliyorsun? Dostun, arkadaşın Melek’i mi? Yoksa sevdiğin kızı mı? Sen hangisini bekliyorsun bilmiyorum ama ben, beni seven Mert’i görmeye geliyorum. O beni görmek için cama yapışan küçük Mert’i, babamın her tehdidine rağmen çaktırmadan yanağımı öpen Mert’i, yanımdan bir an bile ayrılmayan Mert’i. Lütfen kırma kalbimi, sarıl sımsıkı bırakma. Öyle bir şey yap ki görmek şöyle dursun, iliklerime kadar hissedeyim seni…”

Gün Işığım Online Kitap Oku

Gün Işığım Turbo Online Kitap Oku

“Paylaşan: BİLGE“

Benzer İçerikler

Tuhaf

yakutlu

Goblin Kral

yakutlu

Aşamalar Roman Özeti (Afer Ilgaz)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy