Roman

Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout – Online Kitap Oku

Jennifer L. Armentrout / Hep Seni Bekledim – Wait For You Serisi 1 / PDF / Sayfa: 456

Çıktığı gün itibariyle listeleri sallayan bir kitap olan “Hep seni Bekledim” yazarın önceki kitaplarının kalitesi referans niteliğindeydi. Avery Morgansten adında ki genç kız bir çok badire atlatmıştı. Kanunla ve ailesiyle başı belada olan kız nihayet kazanabildiği üniversitede rahat bir nefes alacaktı. Onun için kendini düzeltme ve hayatını düzene koyma adına attığı en büyük adımdı. Fakat orada tanıştığı bir erkek tekrar her şeyi çığırından çıkaracaktı. Oysa ki Avery’nin planları bunun çok dışındaydı. Ama konu aşk olunca insan başta kendine söz geçiremiyor.

Hep Seni Bekledim Hakkında

Bazı şeyler beklemeye değer…

Beş sene önce bir partide Avery Morgansten’in tüm hayatı değişti. Evden çok uzakta bir üniversite, şimdi her şeyi geride bırakmak için harika bir fırsat. Tek yapması gereken, derslere zamanında girmek, sol bileğindeki bilekliği asla çıkarmamak, dikkatleri üzerine çekmemek ve belki de bir iki arkadaş edinmek. İhtiyacı olmayan tek şey ise, ince ince planladığı hayatını alt üst edecek bir erkeğin radarına girmekti.

Çoksatan Lux ve Melez Sözleşmeleri serisinin yazarı Jennifer L. Armentrout’tan yepyeni bir aşk hikâyesi! Çıktığı gün kitap satış listelerini sarsan ve Forbes dergisine kapak konusu olan Hep Seni Bekledim’i elinizden bırakamayacaksınız.

Hep Seni Bekledim Online Kitap Oku

Hep Seni Bekledim .

Serinin Diğer Kitapları

#2 Hep Seni İstedim Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Aradığım Kitap İşte Bu – Erdinç Üstündağ – Online Kitap Oku

yakutlu

Reklam Aşkı – Victoria Michaels Online Kitap Oku

yakutlu

Periler Ölürken Özür Diler – Küçük İskender – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy