Roman

Ikigai – Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı – Online Kitap Oku

Hector Garcia, Francesc Miralles / Ikigai – Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı / Sayfa: 176

Japon kültüründe oldukça değerli bir inanış olan Ikigai, insanın kendi hayatını tasarlaması üzerine bir inanıştır. Her insan kendi Ikigaisine sahiptir. Bu sayede mutlu bir hayat sürecektir. Fakat önce kendi Ikigaimizi nasıl keşfedeceğiniz bunu öğrenmeliyiz. Kim hayatı dolu dolu sevinç içinde yaşamak istemez ki? İşte bu kitap bunun anahtarını sakladığını söylüyor. Yüzlerce yıllık bir temele dayalı olan bu eser en güncel ve anlaşılır şekilde usta iki yazar tarafından güncelleştirilmiştir.

Ikigai Hakkında

Uluslararası çoksatan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatıcı bu kitap sizlere kendi ikigainizi keşfetmeniz için gerekli tüm bilgileri veriyor. Aceleci davranmamanızı, hayat gayenizi keşfetmenizi, ilişkilerinizi canlandırmanızı ve kendinizi tutkularınıza adamanızı sağlıyor.

Öyle ya, kim her gününü mutlu yaşamak istemez ki?

Ikigai Online Kitap Oku

Ikigai .

Benzer İçerikler

Kilimanjaro’nun Karları – Ernest Hemingway Online Kitap Oku

yakutlu

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum – Fabio Volo – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy