Roman

İktidar / Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası – Robert Greene Online Kitap Oku

İktidar / Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası – Robert Greene ekitap

İktidar / Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı hakkında bilgiler:

Robert Greene'in İktidar / Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası isimli kitabı 622 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Son zamanlarda zor bir fazla şeyden evvel gelen bir iktidardır. İktidar sahibi olmak için öncelikle zor elde etmemiz gerektiği kesin bir bilgidir.
Çağlar öncesinden günümüze kadar bir fazla filozof bu konu hakkında baş yormuşlardır. Sadece gücü elde ederek insanları yönetmek olarak görünmemelidir bu bu işi öğrenmek. Çünkü şayet gücün nasıl denetim edilebildiğini öğrenirseniz, kuvvetli insanları da yönete bilirsiniz zira onların elinde ki bütün kartları bilirsiniz. Konumlarıyla sizleri ezmeye çalışan insanlara karşı şaşırtıcı bir üstünlük kurmanız samimi dahi değildir. Bu yüzden her ne amaçla olursa olsun kendimizi savunmak adına “Güç Sahibi Olmanın 48 Yasasını” bilmek zorundayız.
Gücü elde etmek isteyenlere, gücün esiri olanlara ya da güce karşı direnenlere…
‘Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası’
Kimi gücünün zirvesindeyken ölümcül bir hatayla elindekini yitirir. Bazı fazla ileri gider veya yeterince ilerleyemez. Ama kimileri de doğru adımı atarak insanüstü bir gayretle gücü kendilerine çeker. Tarih süresince yazarlar ve filozoflar kendilerine şu soruyu sormuşlardır; bizden öncekilerin başarılarından ya da hatalarından ne gibi dersler alabiliriz? Üç bin senelik süre içinde zor hakkındaki türlü yazıları hep tıpkı konuları işlemiş, gücün özünü tanımlayarak nasıl arttırılacağını ve yönetileceğini veya nasıl yok edileceğini tanım etmiştir. Gücün 48 Yasası zihinlerden sonsuza dek silinmeyecektir.
İktidar / Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Robert Greene kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Sabır – Lisa Valdez – Online Kitap Oku

yakutlu

Cengiz Aytmatov – Beyaz Gemi (Roman Özeti)

yakutlu

Ibn Sina Kitabu’s Sifa: Fizik 2

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy