Roman

İmkansız Aşk – Denyse Woods – Online Kitap Oku

Denyse Woods / İmkansız Aşk / PDF / Sayfa: 400

Vivien bir ilişkinin özgürlüğü öldürdüğünü düşünen bir kadındı. Sırf bu monoton hayatından kurtulmak adına gitti Saba köşküne bile sırf macera peşinde koşmak adına yerleşmeye karar vermişti. Fakat kendisininde en son isteyeceği şey olan aşk orada onu buldu. Fakat aksine bu aşk ona özgürlük kapılarını fazlasıyla açmış, ona bile fazla gelecek yeni bir hayata adımını atı vermişti.

İmkansız Aşk Hakkında

Vivien Quish, efsanevi Saba Melikesinin diyarına vardığında, büyük bir gezgin olma hayalini gerçekleştirmeyi ümit etmektedir. Beklediği ya da arzuladığı en son şey, aşktır. Ama kendine rağmen, karizmatik bir akademisyenle imkânsız bir aşkın içinde bulur kendini. Yemen çölünün kavurucu sıcağında Vivien, kaybettiğini sandığı macera ruhunu yeniden keşfederken, yaşamının en büyük iki aşkı bir adam ve bir ülke onun sınırlarını zorlayacaktır. Benzersiz, geleceğini seçmek için geçmişini ortadan kaldıran bir kadın hakkında yazılmış, kışkırtıcı bir öykü.

İmkansız Aşk- Yandi.sk Online Kitap Oku

Alternatif

İmkansız Aşk – Driver Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Yok Edici – Robert Crais – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşk Affetmez – Sarah Maclean – Online Kitap Oku

yakutlu

Son Adım Aşk – Kimberly Fisk – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy