Ekitap, ekitap indir
Gizem Suç

İnancın Ölümü – Donna Leon – Online Kitap Oku

Donna Leon / İnancın Ölümü / PDF Epub / Sayfa: 205
İnancın Ölümü – Donna Leon
Suç gizem ve polisiye sevenlerin severek okuyacağı ustaca kurgulanmış harika bir roman. Kitabın baş karakteri olan Brunetti Venedik’te yaşayan tecrübeli bir Komiserdir. Venedikte suç oranı git gide azalmış en sık rastlanan turistlerin hırsızlık vakaları dışında elle tutulur  ciddi bir suça denk gelinmemektedir.
Huzurevinde olan yaşlı annesini ziyaret ettiği bir sırada çok eskiden tanıdığı bir kadın ile karşılaşır. Bu kadın önceden rahibedir fakat rahibeliği bırakmıştır. Kadın da Brunetti komiser olduğunu bildiği için konuşmak ister ve anlattıkları karşısında Brunetti şok olur.
Komiser bu işin üzerine gitmeye başladığında bu olayın sadece bir kadının rahibeliği bırakma sebebi değil tüm venedikte hakim olan din olgusunun karanlık taraflarının olduğu gerçeğidir. Brunetti bunun üzerine gitmeye başladığında zaten zayıf olan din inancı tamamen çöker. Günah odalarında yaşananlar karanlık köşelerde bitmek bilmeyen cinsel fanteziler, tarikatlar, rahip ve papazların çıkar ve rant amaçlı çalışması ve dahası. Tüm bunlar yetmezmiş gibi birde bakımevinde peş peşe öldürülen yaşlı kadınlar.
İnancın Ölümü eKitap oku
İnancın Ölümü online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Karanlık Öyküler – Stephen King – Online Kitap Oku

yakutlu

Sıra Dışı İşaret – Larry D. Sweazy – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap