Ekitap, ekitap indir
Roman

İpeğin Fısıltısı – Loretta Chase Online Kitap Oku

İpeğin Fısıltısı – Loretta Chase ekitap

İpeğin Fısıltısı kitabı hakkında bilgiler:

Loretta Chase'in İpeğin Fısıltısı isimli kitabı 432 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
“Her şeye rağmen umudunu kaybetmeyecekti. Marcelline bir hayalperestti, entrikacıydı ve insan umut olmadan entrika çevirip hayal kuramazdı.”
Londra’nın Yükselen yıldızı, zeki ve hırslı terzi Marcelline Noirot’nun aklında yeni bir müşteri vardı: Geleceğin Clevedon Düşesi olacak ve hak ettiği güzellikte elbiseler giymeyen Leydi Clara. Clevedon Düşesi’nin kendi mağazalarından giyinmesi Marcelline’le ailesi için prestij ve refah anlamına gelecekti. Ancak Marcelline’in Leydi Clara’ya ulaşması için önce müstakbel eşi Clevedon Dükü’nün ilgisini çekmesi gerekiyordu. Marcelline’in bu seferki rakibi kolay lokma değildi. Standartları ne kadar yüksekse, ahlakı o kadar düşük olan Clevedon uslanmaz bir çapkındı ve Marcelline’in elbiseleri kadar karşı koyulamaz bir adamdı. Bu iki inatçı ve çekici insan arasında başlayan arzu kıvılcımı gittikçe büyüyecek, Londra’yı etkisine alacak ateşli bir skandala dönüşecekti.
“En Iyi aşk romanı yazarlarından.”
-Julia Quinn-
“Loretta Chase çekici, ilginç ve yeni karakterler yaratmakta o kadar yetenekli ki, okuyucular onları asla unutamayacak.”
-Susan Elizabeth Phillips-
İpeğin Fısıltısı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Loretta Chase kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson Online Kitap Oku

yakutlu

En Karanlık Sır – Gena Showalter Online Kitap Oku

yakutlu

Üç Öykü – J. D. Salinger – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap