Roman

J.J. Graves Mystery Serisi (Çıplak Serisi ) – Online Kitap Oku

Liliana Hart / J.J. Graves Mystery – Çıplak Serisi / PDF / 4 eKitap

1-Çıplak Sırlar 2-Çıplak Gerçekler 3-Çıplak Yalanlar 4-Çıplak ve Karanlık

4 kitaptan oluşan bir seri olan “Çıplak Serisi” polisiye, romantik ve gerilim türlerini kapsayan oldukça derin konulara sahip akıcı bir roman serisidir. İlk kitapta sıradan bir kasabada başlayan cinayetler silsilesi sonucu eski arkadaş olan dedektif Jake ve hemşire Jaye’nin olayı çözmeye kalkışmasıyla iyice alevlenir. Bu kasabada insanlar birer birer ortadan kaybolmakta ve bir süre ardından cesetleri bulunmaktadır. Bunun sonucunda ilginç bir bulmacanın ortasına düşen ikili suçlu olarak bir katil ararken aslında kurbanlarında çok temiz geçmişe sahip olmadıklarını anlarlar. İşin içerisine birde cinayetlerin işlenmesine tam uyan bir roman yazarı çıkar ortaya.

J.J. Graves Mystery – Çıplak Serisi Hakkında

Sırlar en derinde gömülü olsa bile, masumiyet maskesi bir gün mutlaka düşer!

Küçük, sakin bir kasabada gerçekleşen dehşet verici bir cinayetin sükûneti bozmasının ardından kasabaya adalet getirmek, tıbbi tetkikçi Jaye ile çocukluk arkadaşı, Dedektif Jake Lawson’a düşer. Cinayet vakaları bununla da sınırlı kalmaz ve kasaba halkı bir sinek gibi tek tek avlanmaya devam eder. Her yeni kurbanda şok edici bir sırla karşılaşan Jaye ve Jake’in zamanları azalmakta, çember git gide daralmaktadır. Ancak sırlara sahip olan sadece kurbanlar değildir… Yıllar öncesine dayanan bilinmezlikler netlik kazandıkça maskeler bir bir düşmektedir. Tüm bunlar olurken aniden ortaya çıkan tanınmış bir cinayet romanı yazarıyla birlikte olaylar daha da sarpa sarar. Jaye şimdi görevini yapmak ile tutkularına teslim olmak arasındaki ince çizgide yürümek zorundadır.

Yorumlar

“Çıplak Sırlar, oldukça cesur ve gizemli bir hikâye sunuyor. Romantik ve erotik ilişkiler ise romana bambaşka bir tat katıyor.”
-Goodreads Review-

“Hikâyenin gelişimi ve karakter betimlemeleri takdire şayan. Kesinlikle okumaya değer bir kitap, devamını dört gözle bekleyeceğiniz kesin.”
-Amazon-

“Her sayfası daha fazlasını istemenize sebep oluyor. Sonunda neler olacağını asla kestiremiyorsunuz.”
-Barnes&Noble-

“Elinizden bırakamayacağınız bir roman. Kadın kahramanın samimiyetine kesinlikle bayılacaksınız. Görünüşe bakılırsa onun bile sırları var!”
-The Book Binge-

Çıplak Sırlar Online Kitap Oku

Çıplak Gerçekler Online Kitap Oku

Çıplak Yalanlar Online Kitap Oku

Çıplak ve Karanlık Online Kitap Oku

J.J. Graves Mystery – Çıplak Serisi Tek Link Online Kitap Oku

(Bu seriyi facebook grubunda paylaşan: “Seri İlanlar”)

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup

Benzer İçerikler

Hasan Tahsin Kitap Özeti (İsmail Bilgin)

yakutlu

Ziyan

yakutlu

Sultanı Öldürmek

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy