Kadının Yanılgısı – Mustafa Topkara Online Kitap Oku

Kadının Yanılgısı – Mustafa Topkara ekitap

Kadının Yanılgısı kitabı hakkında bilgiler:

Mustafa Topkara'nın Kadının Yanılgısı isimli kitabı 195 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Etrafindaki masalara uzun uzun, göz gezdirdi kadın.,. Bu gece aynı restoranda bulunan yakın masalarda, tek gecelik rakibini aradı… Hangi kadının gözlerinin içine aşkla bakılıyorsa, o olacaktı yeni rakibi. Ondan daha mı güzel, daha mı alımlı, yoksa daha mı şıktı? Olmayacaktı büyük olasılıkla…Tükenmişliğine Rağmen, evliliklerinin yedinci yıldönümünü kutlamak için yemeğe çıkmışlardı, tüm ilgisini önünde duran ordövr tabağına yönelten eşiyle. Çok inanmıştı oysa her şeyin ilk günkü gibi güzel olacağına, birbirlerini bir ömür boyu aynı aşkla seveceklerine… Ne olmuştu peki şimdi! Neden böyle sıradanlaşmıştı her şey? Neden bir ordövr tabağı kadar bile cazip olamıyordu, tüm gün bu geceyle ilgili yaptığı hazırlıklara rağmen… Bütün gece, bir yandan eşinin ilgisini çekmeye çalışacak, birkaç güzel söz hak ettiğini düşünecek, bir yandan da hiç tanımadığı rakibine meydan okuyacaktı… Bir kadın, ilişkiden ne bekler? Neden hayal kırıklığı yaşar? Bir kadının, ilişkiden ne beklediğini anlamak, sadece erkek için değil, kadının kendisi için de çetrefil bir durumdur. Durumu bu denli karmaşık hale getiren ise kadının "güven" ile ilgili algısıdır. Kadının, ilişkideki en temel beklentisi güven iken, ne tuhaftır ki en temel açmazı da yine güven konusudur. Çünkü, kadın ilişki kurarken, "güvenilir birine bağlanma" yerine "kendini güvende hissettirecek birine" bağlanmayı tercih eder, yanılgı da böyle başlar!
Kadının Yanılgısı Online Kitap Oku Kadının Yanılgısı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Mustafa Topkara kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Cebi Delik – Paul Auster Online Kitap Oku

yakutlu

Felatun Bey İle Rakım Efendi

yakutlu

Selanik’te Sonbahar

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy