Ekitap, ekitap indir
Roman

After 5 – Başlangıç – Anna Todd – Online Kitap Oku

Anna Todd / Başlangıç – After Serisi 5 / PDF / Sayfa: 368

ONDAN ÖNCE HER ŞEY BOŞTU. ONDAN ÖNCE HİÇBİR ŞEYİN ANLAMI YOKTU. ONDAN ÖNCE AŞKI BİLMİYORDU. İKİ YÜREK. TEK KADER. SONSUZ BİR AŞK.

Todd bilindiği üzere dünya üzerindeki belkide en popüler wattpad fenomenidir.

Onun en popüler romanı ise After serisidir. Serinin 5. kitabı olan “Başlangıç” sizlerle.

Hardin, Tessa ile tanışmadan önce uçkur peşinde koşan her gördüğü kıza asılan bir tipti. Yakışıklılığı ve öz güveni sayesinde bu konuda da oldukça başarılıydı. Fakat bir gün karşısına çıkan o kız Tessa adeta kurtarıcı bir melek gibi daha ilk görüşte bağladı bu çocuğu. Ona karşı dürüst olmak istese de eski alışkanlıkları buna izin vermiyordu. Onu elde etmek için her şeyi yapmayı göze alırdı. Sonunda bu ikili sevgili oldu. Tessa adeta melek kadar masum, temiz ve iyi niyetliydi. Bir süre sonra bu durum Hardin için vicdan azabına dönüşünce Hardin her şeyi itiraf etmek istedi. Ama onun çekip gitmesinden korktu..

After 5 – Başlangıç Hakkında

Hardin, Tessa’yla karşılaşmadan önce iflah olmaz bir çapkındır. Karşılaştıkları esnada Hardin bu kızı elde etmesi gerektiğini anlar çünkü hayatı buna bağlıdır. Sonra birlikte olurlar ve dünya bir daha eskisi gibi olmaz.

Hardin ile Tessa’nın duygusal ilişkisi, etraflarındaki herkesi içine çeken bir girdaptır. Diğer karakterler, After serisinde yaşananlar öncesinde, sırasında ve sonrasında anlattıklarıyla ilk kez bu kitapla seslerini duyuruyorlar. Bunun yanı sıra Hardin de Tessa’yla ilk karşılaşmasını anlatıyor. Bu kitap, çapkın çocuk ile ona âşık olan meleğe dair tüm bildiklerinizi değiştirecek…

O kadar uzun süre karanlıkta yaşamıştım ki başkalarının hayatına ışık girmesine yardım etmek istiyordum.

Tessa’nın başı yana düşünce saçını uykulu yüzünden çektim. O benim sakinliğim, ateşim, nefesim, acım olmuştu ve ne yaşarsak yaşayalım “her saniyesi şu an sahip olduğumuz hayatı” elde etmeye değerdi.

Tess’le beraber ölüp ölüp dirilmiştik ama işte buradaydık. Her şey bittikten sonra, kendi cennetimizi kendimiz yaratmıştık.

Onunla tanıştıktan aylar sonra bir gece uyandı. Yatakta döndü ve onu kendisine sokulmuş, bacaklarıyla onu sarmış vaziyette buldu. Daha önce hiç böyle hissetmemişti; acısı çok hafiflemiş gibiydi fakat aynı zamanda kalbi ve zihni heyecan doluydu ve daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamamıştı. Onu uyandırmak, o gece meleğine günahlarını itiraf etmek istemiş fakat af dileyeceği anda meleği uyanmıştı ve Hardin kendinde o gücü bulamamıştı.

Bir korkak ve yalancıydı, bunu biliyordu. Yalnızca kızın ona merhamet etmesini umuyordu. Kız gözlerini kırpıştırarak onu aradı ve Hardin, üzerinde ezici bir ağırlık hissetti. Kızın hayalindeki kişiyi mahvedemezdi fakat ikisinin geleceği için çok korkuyordu çünkü karanlıkta söylenen her yalanın gün ışığında şeytani bir gerçeğe dönüştüğünü çocukken öğrenmişti.

After 5 – Başlangıç Online Kitap Oku

After 5 – Başlangıç Turbo Online Kitap Oku

( PAYLAŞAN : “MERVE“ )

After Serisi Diğer Kitapları İçin Tıkla

Benzer kitaplar

Dr. Jekyll ve Mr. Hyde – Robert Louis Stevenson – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

Yatağımdaki Serseri – Sabrina Jeffries – Online Kitap Oku

yakutlu

Huysuz ve Tatlı – Lauren Conrad – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap