Roman

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp – Online Kitap Oku

Candace Camp / Kalp Asla Unutmaz / PDF / Sayfa: 336

Aşk Bazen Küllerinden Doğar

Bir çöp çatanın sadece düzeltemediği aşk hayatı kendinin ki olduğunu düşünün. Francesca adında ki lady uzun zamandır aşkı kovalasa da hep bir şeyler ters gitmiştir ve sorunu karşıda aramıştır. Bu durumdan artık bıkan Francesca bir karar alarak kendine sevenleri birleştirmeyi misyon edinmiştir. Bir süre sonra en son nişan attığı sevgilisi Dük Sinclair’in tamamen suçsuz olduğu kararına varması 3 yılını almıştır. Francesca hayatında köklü bir değişiklik yaparak eski nişanlısını kazanıp tüm hataları kabullenmeyi seçer ve yeteneklerini bu sefer kendi üzerinde kullanmaya kalkar.

Kalp Asla Unutmaz Hakkında

Leydi Francesca Haughston aşkı aramaktan vazgeçmiş, geçimini sağlamak üzere uygun çiftlerin arasını yapmayı kendine meslek edinmiştir. Bu nedenle uzun zaman önce nişan attığı Rochford Dükü Sinclair’le bir iftira yüzünden ayrıldığını öğrenince hatasını telafi etmek için yeni yeteneklerini kullanmaya karar verir.

Francesca, Dük’le aralarında ne varsa uzun yıllar önce bittiğinden ve bu durumun tek sorumlusunun da kendisi olduğundan emindir. Sinclair’in bakışları ve onu kollarına alması ise sadece daha genç ve daha uygun bir eş için yaptığı hazırlıktan ibarettir. Ancak Francesca çok geçmeden bu aşk derslerinin ikisini de ateşe atabilecek bir tutkuya dönüşeceğini görecektir.

Kalp Asla Unutmaz Yorumlar

“Camp bir kez daha ustalığını gösterip tarihî romans hayranları kadar, modern romans severleri de cezbedecek, ateşli bir aşk hikâyesi yaratmış.”
-Publishers Weekly-

Kalp Asla Unutmaz Online Kitap Oku

Kalp Asla Unutmaz .

Benzer İçerikler

Benim Ebedi Aşkım – Marsha Canham – Online Kitap Oku

yakutlu

Siddhartha

yakutlu

Kelam Düşüncesinde Evren ve İnsan

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy